Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, titeket izgat hogy nővé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket izgat hogy nővé neveljetek egy pasit?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Vagy bármi más alázàs izgat titeket?? Szeretnétek bolondot csinálni valakiből? Csak kíváncsi vagyok hogy a nőket ez izgatja e?

2020. júl. 22. 12:13
A kérdező szavazást indított:
Igen szivesen csajt csinálnék belőle
Másképp alàznàm
Kisminkelném még tangàt is kapna meg parókàt
Nem izgat
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Pasiként mondom, hogy szerintem a nők a domináns férfiakat keresik. Aki ilyen papucs, mulya, akit át lehet nevelni nővé szerintem nem is állna szóba vele egy normális csaj se
2020. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat. Férfire vágyunk!
2020. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom ha valaki igennel válaszolnál akkor máris felajánlanád priviben saját magadat :D

Ettől a nők többsége nem a szubmsszív pasikat keresik. Csak tanácsként, ha ez érdekel akkor a pixie-n próbálkozz nagyobb esély.

2020. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
max ha nagyon kell bosszúból, ha ő is teljesen megalázott valamivel csak ha nagyon megérdemli, amúgy annyira nem izgat és nem érdekel.
2020. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mert normalis nőknek igazi férfi kell.
2020. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is egy olyan nő érdekelne aki nővé nevelne.
2021. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!