Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti mennyi idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mennyi idő után dobnátok a pasit, ha nem elégít ki benneteket? Szexkapcsolatról van szó. Eddig minden partnerem élvezte az orális szexet. Ő az első, aki nem hajlandó így kényeztetni.

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy jobb ha nem erőltetjük a szex témát. Elkezdett könyörögni, hogy ne dobjam.
ápr. 26. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem nagyon van értelme szexkapcsolatnak, ha nem élvezed.
ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Tekintve, hogy hüvelyi orgazmusra nem vagyok képes, számomra nem jöhet szóba soha egy olyan pasi, aki nem hajlandó az orális szexre. Sem komolyra, sem alkalmira, semmilyenre.
ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Azonnal,és könyörög? Egy szànalom a pasi önző semmirevaló...
ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Én első alkalom után. Látom Te is megtennéd. Egy férfi, aki nem hajlandó az orális szexre és még könyörög is... Hm. Nem valami férfias. Szerintem hagyd őt. Vele csak egyre több baj lesz.
ápr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Részemről még második esélyt sem kapna, ilyen hozzáállással.
ápr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyből
ápr. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalom után azonnal
ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Az első alkalom után
ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első alkalom után.
ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!