Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az rossz jel, ha nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rossz jel, ha nagyon kívánjuk egymást, de a péniszét még "fel kell szopni"? leírom

Figyelt kérdés

Már megy egy ideje a csókolózás, taperolás, mellsimogatás, lassan kerülnek le a ruhák is, úgy is van simogatás, mellnyalás, én is néha-néha odanyúlok neki, ő is nekem. Viszont mikor teljesen lekerülnek a ruhák, hát az ő pénisze még csak úgy félig áll és még jó néhány percig szopnom kell, hogy teljesen felálljon. Eddig mindig ez volt, mert azt hittem a kezdeti stressz a gond, ezért próbálkoztam még. Az előző barátaim már az első csóknál úgy álltak, mint egy gerenda, nem hogy mikor kerültek le a ruhák.

Ez utalhat valami merevedési zavarra? Vagy valami gondokra? Nem az lenne a normális, hogy nagyon keményen áll ha szexre kerül a sor? Ő 24F


2020. júl. 23. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak szeretne jól teljesíteni, stresszes, megfelelési kényszere van. Lehet sosem volt nője, vagy ha volt, régen és megszokta kezét. Türelmes legyél, egy rossz szó rá és sosem fog működni veled.
2020. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ruhában nem lehet teljes erekció. Próbáld hamarabb levenni a ruháját, utána csókolni, taperolni, simizni, stb.
2020. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a stressz miatt, még nem tud annyira ráhangolódni a dologra. Idővel kialakul ez, ha turelmes vagy.
2020. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A merevedési zavar nem ez, hanem az amikor egyáltalán nem áll fel. Kicsit stresszesebb, vagy szimplán csak kicsit több idő kell neki úgymond kivonni a kardot, nem egyformák az emberek. Nem attól függ a szex minősége, hogy áll-e fél másodperc alatt, hanem hogy mit nyújt utána neked az ágyban.

Ne pörögj ezen, inkább élvezzétek a szexet :)

2020. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom hogy lehet a stressz, ezért is próbálkoztunk többször, nem első alkalom után írtam ki a kérdést.

Csak nekem ez olyan vágylohasztó, mert annyira feltüzelt mikor az előző barátaim már rendesen álltak mire oda jutottunk.

2020. júl. 23. 11:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők az előző barátaid, ő meg a mostani...
2020. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is tud változni, de persze nem vagyok szakértő. Amúgy oké hogy nehezen áll fel, de milyen a teljesítménye? Lehet hogy nem annyira érzékeny odalent, viszont ez azt jelenti, hogy "bírja a strapát"
2020. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen és kész. Nem minden hapsinak áll már a tapizástól
2020. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!