Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok,ti jo csajnak tartjatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok,ti jo csajnak tartjatok magatokat?

Figyelt kérdés
Mit szerettek magatokban?
2020. júl. 24. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen annak tartom magamat persze mindig van min javítani
2020. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Összességében igen
2020. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Igen 23/travi
2020. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen, annak tartom magam.
2020. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosnak tartom magam,meg van mindenem ami egy nőnek lennie kell.Semmi extra,viszont van egyéniségem,humorom.Mit szeretek magamban?Azt ami a fiúknak van.:-) Mondtam hogy van humorérzékem. :-D
2020. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akik csak annyit írtak, hogy igen: Külsőleg érted, vagy külső belső együtt?
2020. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg meg vagyok elégedve magammal, belsőleg nem.

A legtöbb férfi szexinek tart első benyomásra, viszont iszonyatosan antiszociális vagyok és ezért csak rövid ideig tudom fenntartani egy pasi érdeklődését.

2020. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően igen.

Külsőleg jó és formás alakom van, és állítólag nagyon szép szemeim. Ez persze egyénfüggő, mert lehet valakinek nem jönnék be, mert kicsik a melleim vagy arcra nem vagyok az esete.

Belsőleg még inkább, mert nagyon sok mindent azért értem el, mert alapvetően könnyen barátkozik és hamar váltok ki szimpátiát az emberből. Persze, biztos van olyan is, aki nem kedvel(ne).

2020. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mutass egyetlen nőt aki teljesen meg van elégedve a külsejével, nem tartja túl nagynak/kicsinek a mellét, fenekét, orrát, fülét stb. Ettől aki egészséges önértékeléssel rendelkezik egyszerre látja is a valós hibáit, de nem nyomasztják annyira hogy komplexusokat, gátlásokat építsen ki benne. S normális ember egyébként sem a külsőségekre fókuszál.
2020. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én igen, meg vagyok magammal elégedve, szeretem magam

Nincs bajom az alakommal sem, a fejemmel sem és a kisugárzásommal sem

Még eddig csak pozitív véleményt kaptam, persze nem itt hanem az életemben

A pasizással sincs gondom eddig még mindenkit megkaptam akit szerettem volna, szerencsére

Tehát ja

2020. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!