KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » Ha anal manias vagyok az...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Ha anal manias vagyok az fetisnek szamit?

Figyelt kérdés

Lehet hulye kerdes 😂 de rettentoen izgat az anal, igen no letemre... felre ne ertsetek van parom es orul ennek a dolognak de egy kicsit furcsalja.. ahogy en is


Ez fetisnek szamit?


2020. jĂșl. 24. 15:22
 1/6 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Miért fontos az, hogy fétisnek szåmít-e?
2020. jĂșl. 24. 15:26
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/6 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Szerintem nem fĂ©tis, fƑleg ha mindketten Ă©lvezitek a dolgot.
2020. jĂșl. 24. 15:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/6 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Ha mind a ketten szeretitek Ă©s egyikƑtöknek sem zavarĂł, vagy okoz gondod akkor nem. Mert akkor a ti szexuĂĄlis Ă©letetekben ez normĂĄlisnak szĂĄmĂ­t.

Måsok szåmåra viszont ez mår fétis esetleg perverz undorító dolog lenne.

2020. jĂșl. 24. 15:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/6 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Ha ékezet måniås vagyok az fétisnek szåmit?
2020. jĂșl. 24. 16:14
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/6 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Nem hinnĂ©m. Én is nagyon szeretem, no meg a hĂŒvelyi Ă©rzĂ©kenysĂ©gem miatt egyenlƑre csak oda fĂ©r be.
2020. jĂșl. 24. 18:02
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/6 anonim ***** vĂĄlasza:
52%
Szerintem lehet fĂ©tis mert te kedvenced egyike ! Milyen ritka kincs hogy szereted bĂĄr lenne több ilyen nƑ !
2020. jĂșl. 31. 00:14
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!