Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lakásos prostituáltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakásos prostituáltak hogyan képesek olyan pasikat fogadni és szexelni velük, akiket előtte még képen sem láttak?

Figyelt kérdés
Amikor még csak telefonon egyeztettek, olyankor szokták azon gondolkodni, izgulni, hogy milyen is lehet a férfi, vagy tényleg teljesen mindegy nekik és nem érdekli Őket?

2020. júl. 24. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Pénz,Pénz,ja és Pénz
2020. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Mivel nem kell erekciót produkálniuk, ezért teljesen mindegy nekik, hogy néz ki a férfi. Amit látnak maguk előtt az au összeg és, hogy adjon jó értékelést, jöjjön vissza, stb.
2020. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tehát kvázi robotok ezek a nők?

Én nem tudom elképzelni, hogy egy érző emberilényt, egyáltalán ne foglalkoztasson olyasmi, hogy kivel szexel.

Még ha rendkívül sok emberrel is szexel, pénzét...


De amúgy nem mindent tesznek meg a pénzért, egyeseknek elég komoly kikötések vannak, némelyiken meg is lepődtem.

2020. júl. 24. 16:24
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
pénz.. :(
2020. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Az utcai prostik hogy tudnak azzal dugni aki leszólítja őket, vagy épp' csak kihajol az ablakon? Na a lakásosok is pont így.

Ha valami telón nem stimmel nekik akkor nem mondják meg a címet. Egyébként meg mindegyik telójában van szám amit fel tudnak hívni gáz esetén. Illetve sok lakásos eleve úgy dolgozik, hogy többen vannak a lakásban, vagy éppen eleve a strigója fog neked ajtót nyitni.


Ja amúgy nagyjából letojják ki megy, ez nem szimpátiáról szól hanem a pénzről. Az legyen nála és lehetőleg legyen ápolt valamennyire.

2020. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Én például nagyon szeretem a szexet. Ha erre adnám a fejem, csak ezért lenne. Nőként azt mondom, hogy az a lényeg, hogy tiszta és ápolt legyen. Ahogy egy férfi az életemből mondta nekem egyszer :egy kva ne válogasson. ;)
2020. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Attól még hogy nem fér bele a te értékrendedbe, vannak nők, akik teljesen szét tudják választani a szexet és az érzelmi kötődést.
2020. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%
Ne próbáld őket megérteni, teljesen el vannak baxva, felesleges emberként tekinteni rájuk, mert nem azok.
2020. júl. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régi film már, de ajánlom a magyar "K1" című dokumentumfilmet. Abban utcán dolgozó lányok vannak főként, de némelyik beszél róla, mi vitte erre. Érdemes megnézni, ha még nem ismered.
2020. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!