Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostituáltakat lehetséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltakat lehetséges kielégíteni? Vagy pusztán az a tény, hogy naponta több emberrel is szexelnek, illetve hogy erre az egészre munkaként tekintenek, már lehetetlenné teszi?

Figyelt kérdés

Lakásos, relatíve igényes nőkre gondolok...


Egy átlagos férfi, átlagos vagy annál kisebb pénisszel, tud nekik hüvelyi orgazmust okozni?

Az orál nem játszik...



2020. jún. 29. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Szia. Én prostiuált vagyok. És igen! Nagyon is tudom élvezni vendégekkel az együttlétet
2020. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Na, ne már, ezt az 1-es azért írta, hogy kuncsaftokat szerezzen. Ki élvezné az együttlétet vadidegen, ronda férfiakkal?! Megjátssza.
2020. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

#2 pedig jó nagy tévedésben vagy. Nem innen jönnek a vendégeim. A profilomat se linkeltem.

Valós dolgot írtam len es meg is magyarázom. Egy ismeretlennel szemben nincsenek úhy gátlásaim. Sokkal könnyebben el lazulok. Nem tudja a hétköznapi problémáim sem igy az sem téma mi t párkapcsolatban. Csak is a kötetlenül egymás testének gyönyörrel elhalmozása a cél

2020. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Második szerinted csak és kizárólag ronda férfi mehet kur.vázni? Szerinted minden jóképű pasinak mindig toppon van a kapcsolata? Vagy esetleg a csaja bármit megtesz neki?
2020. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem épp egy jo pasi attól még lehet h bazi jó az ágyban. A macsó csak macsó
2020. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Sportos vagyok és viszonylag jóképűnek mondanak. Azért nem vagyok az a típus akire tapadnak a csajok. Pár éve nagyon sokat prostiztam. Mondhatni függő voltam. Persze soha nem élveztek el, közelébe se voltak, kivéve egyetlenegy csajt. Viszont őhozzá rendszeresen jártam, olyan hetente. Kb fél év után, mikor már legalább 20-szor voltam nála, elkezdett elélvezni szex közben. Meg a nyalástól. Meg egyéb dolgoktól. Elég piszkos dolgokat csináltunk. Dehát magasan volt a léc, nyilván attól nem fog felizgulni h meglát meztelenül, hanem nagyon extrém dolgokat kellett csinálnunk, bár én ezt nem bántam, sőt.
2020. jún. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Volt már rá példa.

Sőt a lakótársnő, rohant aktuális partnerével, mert az hitték erőszakoskodom. Közben csak élvezte a méretet.

2020. júl. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én változatlanul azt gondolom, hogy nem a jóképű, fiatal, ápolt férfiak járnak fizetős nőhöz. Aki kap ingyen is, minek fizetne?
2020. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is prosti vagyok.Velem úgy van,hogy ha számomra szimpi a pasi és figyeli a mozdulataimat és azon van,hogy nekem is jó legyen,akkor el tudok élvezni vele.Járnak hozzám nagyon jóképű pasik is,akiken magam is elcsodálkozok,hogy miért fizet a szexért.Viszont volt már olyan is,akit bizony elküldtem,mert nem volt hozzá gusztusom.
2020. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!