Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félénk fiú vagyok, de eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiú vagyok, de eddig csak kalandjaim voltak lányokkal, kapcsolat nem. Ezek szerint még sem vagyok annyira félénk? :D

Figyelt kérdés
Barátnőt szeretnék, de a félénkségem miatt nem tudok találni. De pár lányt neten találtam szexre, írásban jobb vagyok, mint szóban. Neten megbeszéltük hogy ha találkozunk szexelünk, és így is lett, de csak 1xi találozás volt mindegyikkel. Gondolom azért mert nem ilyen fiúra számítottak.
2020. júl. 24. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold túl, aki neten dugni keres valakit, az csak dugni akar.
2020. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem "ilyen fiúra" számítottak volna akkor szex sem lett volna, csak szimplán közlik a randin "örülök hogy találkoztunk, de bocs nincs meg a kémia". Máshol van a bökkenő ha csak 1-1 alkalom jön össze és a lányok nem akarják a folytatást (nem, nem a péniszméreted, de vagy az ágyban nem csinálsz valamit jól, vagy azt érzik csak egy alkalomra kellettél nekik).
2020. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!