Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexhez milyen bilincset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexhez milyen bilincset ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az esetek 99%-ában a páros női tagján lenne és feltétel, hogy magától ne tudjon belőle kiszabadulni.

2020. júl. 25. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2020. júl. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen fém bilincset vegyél, de ne a legolcsóbbat. Legyen valami puha plüss anyaggal bevonva, hogy a lánynak kényelmes legyen.

Egyszer műanyag bilincset vettem, beletört a kulcs.

2020. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőre kellene még valami puha anyag, mert durván ki tudja kezdeni a kezet és nagyon fájhat is, ha elkezd bedurvulni a dolog. Másnap meg hogy magyarázod meg, hogy mindkét csuklód körül lejött a bőröd vagy lila az ütődésektől...

Sima szexboltban online vagy személyesen tökmindegy, lehet kapni ma már bárhol.

2020. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak kulccsal nyithatós fém bilincset. Mi ilyeneket használunk. Én szeretem érezni a hideg fém bilincset és hogy hiába is, nem tudok belőlük szabadulni. Persze tud nyomot hagyni ha nagyon megfeszül erre figyelni kell, de ezért is dupla zárasak. Így nyáron mi nem is használjuk, nyomok miatt, télen van hogy napi rendszerességgel is rám kerülnek, akkor könnyebb eltakarni a nyomait:)

De vannak bőr bilincsek is az nem hagy nyomot, bár én azt nem szeretem, akkor inkább szélesebb selyem szalagok, az sem hagy nyomot.

2020. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem használtatok mozgáskontrollra semmit akkor ne bilinccsel kezdjétek hanem csuklópánttal. Azt is ki tudod rögzíteni, viszont könnyebben be tudod lőni a szorítás erősségét és gyorsan lehet oldani is. Utána kötél és csak utána bilincs.
2020. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!