Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tipusu dildot ajanlanat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tipusu dildot ajanlanatok nekem?

Figyelt kérdés

Tobb eve elek szexualis eletet, egy parom volt, aki 17 cm-es szerszammal rendelkezik. Ehhez viszonyitva milyen hosszusagu es anyagu dildot vegyek es hol? Boltba vagy interneten? Stb.. En magamnak 16 cm-es szilikon anyagu neztem ki, de mi van akkor ha nem valik be vissza lehet vinni?

Koszi a valaszokat


2019. márc. 17. 10:14
 1/9 anonim válasza:
Dildonal szerintem nem annyira a méret a fontos, hanem hogy legyen benne csikló izgató és vibráció.
2019. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A csiklóizgató tényleg hasznos.


És nem, nem lehet visszavinni.

2019. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1 hogyha vibrál az nem dildo.

Én a helyedben bemennék egy szexshopba és megkérdezném. Én a barátnőmnem úgy vettem,hogy ajándékba szeretnék venni,mit javasol ennyi a keret ra. Utána talált egy jót:)

2019. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan biztos h nincs ,h ha mégsem jön be ,akkor visszaviszed ,ami már a puncidba volt 😀 Kizárt. ☺
2019. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha megsem jo, akkor kidobtam 10ezer forintot az ablakon a semmiert?
2019. márc. 17. 12:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyen kidolgozva (erezett, vagy rücskös) a felszíne és az külön remek, ha az alapja fixálható, így akár bele is ülhetsz. Szerintem már a vásárlás izgalma is megért 10 ezer forintot
2019. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy valódi fütyinél nincs jobb!
2019. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mennyi a keret?

20L

2019. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
12ezer forint
2019. márc. 17. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!