Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mennyire tartjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire tartjátok betegesnek, ha valakit lázba hoz, ha fáj a lábafejetek, és mondjuk olyankor szereti masszírozni őket, de különben rendes szexuális életetek van? Ilyen roleplayről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
már óvodásként is felállt, ha láttam egy lányt begipszelt vagy fáslizott lábbal, szóval én tényleg ezzel a fétissel születtem. Azt is szexinek tartom, ha egy lánynak megfájdul a lába járás közben, mert mondjuk bütyke van vagy lúdtalpa. Általában próbálok olyan lányokkal összejönni, akiknek alapból picit hibás a lába ezért, de direkt nem okoznék sérülést senkinek, max olyat csináltam hogy direkt sokat sétáltunk, és akkor mint előjáték megmasszíroztam a lány lábát. De erről ők nem tudtak, hogy nekem plusz dolgot jelent, csak jófejnek gondoltak a masszázs miatt. Szerintetek milyen reakciókra számíthatok ha ezt elmondom, és mondjuk megkérném, hogy játsszunk ilyen szerepjátékot?

2020. júl. 25. 13:51
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Én lúdtalpas, lábfájós vagyok, szóval örülnék egy ilyen barátnak.
2020. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó:sokat fáj a lábad? nem esne jól egy lábmasszázs?
2020. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
31%
31-es jó nagy kamugép.
2020. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
75%
Miért lennék kamugép? Úgy születtem, hogy a porcok töredezve vannak a bokámban. Emiatt, az évek során lúdtalp alakult ki. Harmadikos koromban elcsúszott egy csont a lábfejemben, és majdnem kilyukasztotta a bőrömet. Elmentünk vele orvoshoz és visszanyomta a csontot. Futni azóta is csak bokaszorítóval tudok, mert különben kimegy a bokám. De ha ennyire kamugépnek hiszel, akkor higyj annak. Engem nem érdekel. De én legalább tudom, hogy nem hazudok.
2020. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó, nincs kedved akkor beszélni, ha tényleg ilyen a lábad? Sokat szenvedsz miatta? Nem esne jól néha egy lábmasszazs!
2020. aug. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
35? Na lábaztál már a 34essel? :D
2020. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem fér bele. Ettől függetlenül lehet elfogadott, de tálald meg hozzá a társad.

Esetemben viszont ez kemény szakítóok.

2020. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
utolsó: neked is szokott fájni, azért zavar?
2020. dec. 18. 18:48
 39/39 anonim ***** válasza:

38:

Nem

2020. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!