Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ha nektek bejön egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha nektek bejön egy fiú ti miről álmodoztok először?

Figyelt kérdés

Nálunk általába az hogy de jó lenne berakni neki 😂

Nálatok hogy müködik ez milyen gondolatotok van ?


2020. júl. 25. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez kiszemeltől függ igazából.(Nekem olyan borzasztóan nem fontos a teste kínézete,így eléggé más más elképzeléseim vannak mindenkivel.Pl. ha egy kicsit izmosabb,akkor az első gondolatom az lenne,hogy a lábaimat összekulcsolnám a dereka körül.Eközben a kezével a fenekem markolássza.Alacsonyabb srácnál pedig,hogy a fülembe súg,miközben én a falhoz vagyok dőlve.Az egyik keze a fejem mellett,másik a derekamon.Én inkább előjátékról szeretek fantáziálni.Plusz nem kérek privátot.)Szóval minden lánynál más,én elég romantikus vagyok így inkább sfw a fantáziám nem pedig nsfw.
2020. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Ősi álmom, hogy egy családot el tud tartani, mert ugye baszni mindenféle elmebeteg tud.
2020. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nadragon keresztul erezni akarom, milyen kemeny, mikozben egy agyra borulva csokolozunk es birkozunk, es utana eszre se vesszuk, hogy kerultek le a ruhak, de dugunk.
2020. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen csajokkal hogy talalkoznek baszki. Aki leterdelne es jol leszopna vagy elvezne ha szoptatnam :D A baratnommel semmi ilyet nem lehet vagyis nem akar de ha ot kell kenyeztetni akarmikoe lehet. 19 evesen jol esne egy ilyen lanyt megismerni amilyenek a kommentelok(na persze ha nem ferfiak)
2020. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ha bejövök a csajnak akkor nyert ügyem van mind ilyenekről álmodozik 😂
2020. júl. 26. 00:30
 16/17 anonim ***** válasza:
Attól,hogy bejösz valakinek,nem jelenti,hogy le is feküdne veled.Fantáziálni lehet kötöttség nélkül,a kettőtök kapcsolata nem változik,ha nem tudja.Viszont ha lefekszel valakivel teljesen megváltozik az egész kapcsolat.Ismerek olyat akivel fantáziáltam,de soha nem feküdnék le vele valóságba,szóval nem nyert ügy mindenkinél.
2020. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A 9-es kamu.
2023. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!