Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők felé intézett kérdés:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők felé intézett kérdés: Probléma nektek a 10-15 évvel fiatalabb férfi? (35-40 éves nő 25 éves férfi)

Figyelt kérdés

Természetesen csak hosszútávú gondolatmenettel gondolkozva, tehát nem alkalmi vagy rövidtávú kapcsolatban gondolkozva. - Ilyen személy NE IS reagáljon!

Akinek probléma, az legyen szíves az okokat is közölni!

Akinek pedig már nem (lenne) probléma, az a régi akadályokat sorolja fel - legyen szíves!



2020. júl. 25. 16:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Ebben a korban szerintem már nem probléma, vagy legalábbis egyre kevésbé.
2020. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Ha tényleg komolyan gondolja, akkor nem probléma.
2020. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Igen,az ekkora korkülömbség csak szeretői kapcsolatban jó.
2020. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem még szeretőnek sem jó, mert túl kiforratlanok a szexben, nem tudják mi kell a nőnek csak kapkodnak meg erőlködnek. Teljesen más életszakasz, szinte még gyerek, nincs meg az amije nekem már megvan, cssk hátráltatna. Nekem biztos nem kéne huszonéves.

37N

2020. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó látatlanban hogyan mondod meg, hogy egy huszonéves az mennyire érett neked? Ha valaki 29 az automatikusan nem érett mert huszonéves a 31 az meg érett mert 30+? Vagy a 29 is lehet olyan érett mint a 31? Akkor a 28 és a 29 összehasonlítással mi a helyzet? Totál értelmetlen. Mi van meg neked ami nem lehet meg egy 25 évesnek? Tudsz példát is írni vagy csak a pofid erős?
2020. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem. 10 év mulva amikor én 50 ő pedig 35, tuti szeretőt tartana.

Alkalmira sem kellene, mert az nem az én műfajom

Hosszútávú szexkapcsolatra igen, ha agyilag érett és jó az àgyban.

2020. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem probléma, csak óvatosan kell adagolni a szexualitást, nehogy megijedjen a kis taknyos fijú.
2020. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%

A bölcsesség és a spirituális fejlettség hiányáról árulkodik, ha valaki azt gondolja, hogy egy saját magánál fiatalabb személy nem járhat előrébb bizonyos területeken.

Ha valakinek 25 éve volt valamire, az szerintem pont elég ahhoz, hogy nagyot alkosson, szemben a 35 évet megélt, de ugyanazon dologgal egyáltalán nem foglalkozó emberrel. Ebben az esetben a 25 éves személy sokkal fejlettebb.


Nem tapasztalatlan tiniket hasonlítunk össze a felnőttekkel... Nem kell ekkora szakadékokat gyártani.

2020. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk 20 év volt /28 f 48 nő/. A korunk szóba se került,ahogy komoly kapcsolat lehetősége sem 2 évig tartottuk a kapcsolatot. Én /nő/ örökké attól tartanék egy ilyen kapcsolatban,hogy mikor cserélnek le egy fiatalabbért. Bármilyen jól nézek ki,értelmes vagyok,rendben az életem,a fiatalabb csak fiatalabb.
2020. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

"Köztünk 20 év volt /28 f 48 nő/. A korunk szóba se került,ahogy komoly kapcsolat lehetősége sem 2 évig tartottuk a kapcsolatot."


Volt pénzed, mert egy öregasszonyt jótékonyságból nem gyömöszöl senki. Mondjuk én azért szerettem a kisöreg barátnőmet mert nagyon babául szopott..

2020. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!