Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az itteni válaszolók határozot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni válaszolók határozottan állítják, hogy nem lehet fiatalabb és idősebb nő között kapcsolat, akkor hogy lehet, hogy én ismerek egy párt, ahol az egyik nő 28, a másik 40 éves?

Figyelt kérdés
Az igaz,hogy a 28 éves lány nagyon érett személyiség, valóban olyan érzés mintha egy 35 körüli nővel beszélnél és éretteben is néz ki/éretteben öltözik, angol kosztüm,köves fülbevaló stb, az idősebb nő meg fiatalosabb,vidámabb alkat, de a lényeg ugyanaz, 28 és 40 évesek, mégis együtt vannak és nagyon boldogok,öröm nézni őket.Akkor miért tartják itt lehetetlennek?

2017. okt. 25. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

1. Nem biztos, hogy olyan tökéletesen működik az a kapcsolat

2. Ha meg mégis, kevés kivétel minden alól van.

2017. okt. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez azért így nem mindennapi eset. Ők szerintem csak azért vannak meg, mert a fiatalabb érettebb a koránál, az idősebb pedig fiatalabb. Bár szerintem nem megy. Volt kapcsolatomban 8 évvel volt idősebb a párom és ez akkora különbség ami nehezen áthidalható, hisz amit én még csak ez után fogok átélni/ megélni, esetleg csak ésszel felfogni, azokon a dolgokon Ő már rég túl van. Viszont mindig vannak ellenpéldák! :)
2017. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Én nem jönnék össze egy 28 évessel, lehet akármilyen érett, de ha ők megvannak, akkor felőlem legyenek, ez egyéni döntés dolga. Nem biztos, hogy működésképtelen, sőt egyik kapcsolat sem az, a kérdés, hogy hogy oldják meg a felek a felmerülő problémákat.Ha az adott 40 éves nő éretlenebb,akkor lehet, hogy ezek a kamaszos-gyerekes allűrök még őt is érintik, így nem lesznek annyira élesek a konfliktusok, vagy lehet, hogy ő olyan típus, hogy lesz türelme megfelelő megoldást keresni vagy kompromisszumot kötni.Nekem nem lenne türelmem az ilyesmihez,az első nyavalygásnál, de lehet, hogy még előtte repülne a lány, ezért én nem is mennék bele ilyen kapcsolatba.


De ismerek egy párt, akik között csak 3 év van, de egyikük szőke,kékszemű angol nő a másikuk meg félig brazil,félig indiai, barnabőrű,tehát más rasszba tartoznak. Róluk is azt mondják, hogy biztosan nem működik meg nem lehet tartós meg kiütköznek a kultúrális különbségek, mégis már 11 éve együtt vannak és házasok is,Angliában élnek.Mivel az angol nő régóta jó barátnőm közelebbről is látom a kapcsolatukat és teljesen jól megvannak,nincsenek köztük surlódások,semmiben nem akadályozza őket, se a kultúrális,se a neveltetésbeli sem semilyen különbség, én is egész jól kijövök barazil-indiai nővel, nem érződnek az esetleges szakadékok,egyszóval nincs jelentősége a bőrszínének. Tehát nem lehetetlen, hogy a kérdésben szereplő pár között sem érződik/nincs jelentősége a korkülönbségnek, attól, hogy sokan nem akarnak korkülönbséget a kapcsolatban még köztük működhet.

41/N

2017. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És még annyit fűznék hozzá, hogy helyes az utolsó mondatod, itt tartják lehetetlennek, de itt ha kiirok egy kérdést, hogy én balkezes vagyok rögtön azt mondják, hogy nem fog működni jobb kezessel.
2017. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 vagyok, a párom 48 és 6 éve vagyunk együtt. Sokat kellett kűzdenem érte, de minden pillanat fájdalma miatt is megérte. Az idős nők makacsok, és nem hiszik el, hogy egy fiatalabb valóban szeretheti őket.
2017. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet. Én pl. Csak idősebb nővel jönnék össze, minimum 5 év, de jobb lenne a 15.. így tudok jól működni. Nekem fontos a másikban az érzelmi érettség, az élettapasztalat, a bölcsesség.. és ez általában csak korral jön!
2017. nov. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!