Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az álom nő számodra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az álom nő számodra?

Figyelt kérdés
Minden térren értem,csak kíváncsiság.Légyszíves kort is írjatok.
2020. júl. 25. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Asiri_Ocean
2020. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nekem nincsenek túl nagy elvárásaim lányok terén. A belső a lényeg: lehessen vele beszélgetni, ne féljen kezdeményezni, és legyen humora. Külsőre is csak annyi, hogy lehetőleg legyen magad, mert én is az vagyok (189cm), illetve nagyon bejön nekem a szőrös punci meg kar. Előny, ha szőke, bár eddig minden barátnőm barna volt :)


19/F

2020. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az álom nő:


Vémony, vagy átlagos testalkatú, hosszú barna haj, barna szemek.


Normális gondolkodású, átlagos lány.


"Legyen szakács a konyhában, úrinő a társaságban, és szajha az ágyban." Ahogy a mondás tartja.

2020. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Belsőre olyan akivel őszinte lehetek és akit őszintén teljes szívvel gondatlanul szerethetek. Persze ezek mellett fontos, hogy kölcsönösen meglegyen a bizalom és ami a legfontosabb az a tisztelet és az elfogadás. Az egyik legnagyobb öröm lenne, ha olyan lehetnék amilyen vagyok és elfogadna a szerelmem.


Külsőre pedig csak az számít, hogy nekem tetsszen. Általában a törékeny testalkatú hosszú hajú lányok tetszenek.


27F

2020. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre szép arc, sportos alkat. Ha van kis plusz nem gond, mellméret mindegy, popsi inkább kerek mint lapos. Hajszín mindegy. Belsőre pedig kedves, vidám és élvezzem a társaságát. Szexben persze nem árt ha bevállalós. És mosoly az mindig legyen. Ezek így amik eszembe jutottak, persze ezenkívül még vagy ezer dolog, de ha valami nem stimmel ezek közül, de megfog benne valami akkor tökmindegy az összes dolog amit előzőleg leírtam :D F/35
2020. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Az álom nőm nem létezik, azt a szintet senki sem éri el sem külső, sem belső terén. Ezért álom.
2020. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
23 éves egyetemista srác vagyok, akit a nők jóképűnek tartanak és sportolok is naponta. Mondjuk egy velem egykorú, barna szemű és hajú, különleges arcú, mérnökinformatikus hallgató. Átlagosabb magasságú és átlagosabb alkatú, közben kerek de nem túl nagy mellel és fenékkel rendelkezik. Ugyanabba az országba akar majd menni dolgozni mint én. Ez például igazán jól hangzik. Na persze nem csak ilyen nő jöhet be de ez így egy álom. De járhat más szakra is csak ne olyanra aminek nincs sok értelme. Jól tudom, hogy mi tartozik ide.
2020. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 32 éves férfi vagyok nekem egy 25 éves vagy pár évvel idősebb csaj jönne be. Legyen egy fejjel alacsonyabb mint én (én 180cm magas vagyok). Legyen hosszú szőkésbarna haja és mélyzöld szeme. Közepes cici és közepes popsi. Legyen karcsú, de ne látszanak ki a bordái. Legyen mosolygós, kezdeményező. És az ágyban legyen egy bújós cica. De az ilyen csaj ritka. Ezért csak álom marad a számomra.
2020. júl. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen a párom. Csinos, mosolygós, baromi jól főz, imádja a szexet és a minőségi kajákat, italokat. Egészségesen táplálkozik, tiniket meghazudtoló teste van. Szeret nőies lenni, élvezi, hogy rajongok érte.

A világképünk szinte azonos, rengeteget tudunk beszélgetni.


39F

2020. júl. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy olyan lány, aki kipróbálná velem az 5 legtitkosabb erotikus fantáziámat :-) 33F
2020. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!