Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves volt a legidősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves volt a legidősebb szexpartnered, és te hány éves voltál akkor? Nemed? Hogy jött össze? Ki kezdeményezte? Milyen élmény volt számodra? Fizettél érte? (mennyit?) Egy alkalom volt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

27 éves férfi vagyok, 37 a partnerem

BDSM kapcsolat, anyagiaktól független

elég jó élmény, nagyon élvezem mind az erotikus részét, mind azon túl

ingyenes, miért fizetnék? így is van rengeteg lehetőség, ha nem perverz kiéhezett kisfiú vagy

jó ideje tart és még fog is


F

2020. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
23 éves koromban elcsábított egy 53 éves nő, ez meghatározó élmény volt az életemben, mert bár előtte is vonzottak az idősebb nők, de ezután mániákusan kezdtem őket hajkurászni. A legidősebb partnerem 67 volt, én 32.
2020. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

21 voltam, ő pedig 50 körüli pasi. A főnököm volt, de csak később jöttünk össze, mikor már nem dolgoztam a helyen. Összefutottunk az utcán, persze elkezdtünk beszélgetni, kérdeztem hogy van, miújság stb. De ennyi volt, mentem tovább. Aztán 2 hétre rá megint véletlenül összefutottunk. Már vicces volt meglepődtünk mindketten. Hosszabban beszélgettünk majd felajánlotta hogy hazavisz (már késő volt). Igazából flörtölgettünk kicsit. Aztán később találkoztunk megint, átmentünk hozzá majd na tudjátok..:D

Nem fizettem érte. Fél évig voltunk együtt. Közepes élmény volt. A szex nem volt valami húdenagy élmény, a farka se volt valami nagy (pedig nincsenek hatalmas igényeim) és nagyon análmániás volt. Ezzel csak az a baj hogy bár én is szeretem, de nem ilyen gyakran. Szinte minden alkalommal át akarta tenni. Nekemmeg ez túl sok volt. Főleg hogy nem is készített fel igazán, semmi izgatás nyalakodás stb. Úgy nem is kellemes a dolog..

2020. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

20 éves voltam a férfi akkor 42

Itt ismertem meg. Nem bántam meg, és nem fizetett érte, csak a testével :)

22L

2020. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Te tényleg ilyesmire recsizel??? Beteges!
2020. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
67 éves volt 40 felett voltam, nem fizettem érte - csak a belépőt a klubba :D
2020. máj. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

19 voltam kb 50 koruli férfival

Orvos a férfi xd

2020. máj. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok nem volt erte fizetés
2020. máj. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28 voltam a nő 45 volt akkor. párszor összejártunk még. nagyon izgató volt. nem fizetett senki senkinek csak élvezettel.
2020. máj. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26 évesen 86 éves férfival. Jartunk 2 évig. Jó volt, bar főleg oráloztunk.
2020. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!