Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokat a nőket akikre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a nőket akikre a kérdésem igaz, mi motiválta, vagy motiválja?

Figyelt kérdés

21 éves fiú, vagyok és mióta az eszem tudum mindig is a nálam idősebb, éretebb hölgyeket preferáltam volna szexuálissan (mivel tisztában vagyok vele hogy komolyabb kapcsolat nem igazán életszerű). Nagyából a saját indokaimmal tisztában vagyok, mégpedig hogy egy 30-40 közötti hölgy jóval tapasztaltabb, van saját élete, jobb esetben már szellemileg, valamint fejben is beérte a korát, és tudja mit szeretne az élettől, és így tovább, még sorólhatnám, de nem ez a kérdés lényege. Na már most két kérdés fogalmazódott meg bennem elsőre is most ez beteges-e, mert szerintem nem, de van olyan közeli barátom aki szerint ez komoly probléma, másodjára a kérdésben megcélzott hölgyeket mi motiválta, miért került ágyba egy nála jóval fiatalabb fiúval/férfival, nem félt a közvetlen környezetének megvetésétől, és így utólag, vagy azoknak akik ép hasonló szituációban vannak megérte, megéri, megkapták amit szerettek volna, vagy kerestek?


Sokat gondolkoztam rajta hogy ez-e a megfelelő topik-e a kérdésnek, de mivel nem kifejezetten kapcsolatról van szó így végül ide soróltam a kérdést, előre köszönöm a válaszokat.



2020. júl. 26. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagyok a kérdésedben megjelölt személy, viszont voltam ilyen viszonyban.


Kb 20 körül voltam, két hölgy volt, az egyik 41,a másik 46.


A közvetlen környezetének a megvetésétől?


Nem tudtak róla, csak a 46 éves nő fia. Szóval nem hiszem, hogy ettől tartani kéne, hölyg részről.


Nem beteges amúgy, voltam ebben a szituációban, nem bántam meg, csak azóta is azt, hogy most épp szünet van ebből a szempontból.


31/F

2020. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
A munkatársam 50éves nő,a pasija36éves.Ők nyiltan felvállalták,nem érdekli a környezetük véleménye,tök jól megvannak.Jobb is ha nem tudják mit mondanak róluk a hátuk mögött.Nekem csak baratság extrákkal kapcsolatom van,egy fiatalabb sráccal,nem verjük nagydobra,azért nem is bújkálunk az utcán se.
2020. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

1-es vagyok.


Igen, ezt nem írtam.


Szintén barátság extrákkal kapcsolat volt, több évig.

2020. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

En ilyen no vagyok. Nem anya-gyerek-komplexus. Nem ego fenyezes. Nem az a sok szar, amit helyettem gondolni szeretnek.

Ilyen lett a beallitottsagom. A tobbi korosztaly elkezdett hidegen hagyni es nem johet szoba. Az egeszen nagyon fiatal koroszaly pedig eloterbe kerult. Engem az az ellentet izgat, hogy az illeto befejezetlen, egy kibontakozo ferfi, kulsore, emberileg, mindenhogy. Es azok a kulso jegyek annyira fontosak, amik nekem a hamvas fiatalsagot jelentik, hogy a hervadassal egyidejuleg ez vonz a masikban.

Beszelgetni is szeretek, mikor a masik nagyon okos, nem naiv, de meg nem kiegett, cinikus.

Eredendoen abban hiszek, hogy ket ember vonzalmaban a kor es meg a nem sem szamit. De ez most beakadt.

Privatra semmit.

2020. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóan gondolom, mint az előttem lévő. Plusz annyival kiegészítenem, hogy a mi korosztályunkban aki még egyedül van (férfiak), számomra "rendellenes" érzést ad. Valahol meg kellett törnie, vagy bele kellett fáradnia abba, hogy családot "teremtsen". Na jó, vannak azok a kivételek, akik egészen a 20-as évek végéig magukra koncentráltak, hogy aztán belehelyezzenek egy nőt az életükbe, és minden "perfect" legyen. Számomra egyik sem imponáló. Egy fiatalabb srácban ott van még a spontaneitás, nem az eddig megélt csalódásaiból, reménytelenségeiből hozza meg az újabb döntéseit, hanem tud még játékos, szabad lenni. Szerintem az idősebb korosztály ezt a fajta "frisseséget" is kívánja egyben.

Én is sokat gondolkoztam ezen, hogy akkor most ez hogyan is van, és arra jutottam, hogy: az ember keressen inkább fiatalabbat (fiatalabb fiú idősebbet), minthogy egy olyan életet éljen, amibe csak bele illik, de ő valójában kikívánkozik belőle. Addig szerintem nincs para, míg az alapok le vannak fektetve mindkét fél részéről, s egyik sem próbálja manipulálni (akár a későbbiekben) a másikat.

2020. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!