Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha egy nagyon vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy nagyon vonzó idegen pasi odabenne hozzátok és azt mondaná,hogy szeretkezni akar veletek,akkor ti,hogy reagáltok?Hangsúlyozom,hogy egy nagyon jó képű vonzó pasiról van szó.

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 05:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
11%
Mennyien teszik itt az agyukat, de tényleg. Látszik, hogy semmi őszinteség nincs itt. Hirtelen minden "normális" ember idegyűlt. Ez csak nekem gyanús? 🤔
2020. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ez a veszély nem fenyeget sajna.
2020. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
71%

11es

Ki teszi az agyát? Vagy miért tennénk az agyunkat? Anonim módon válaszolhatunk, mégis minek mondanák mást?

Attól, h te szetraknád egyből a lábaid, nem mindenki tenne így. De a te dolgod, abszolút nem érdekel más.

Ha meg fiú vagy, ki kell hogy ábrándítsalak, mert a nőknek azért több kell egy ilyen hülye dunánál...mondom NŐ-knek!

Auf wiedersehen!

2020. júl. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
40%
"Anonim módon válaszolhatunk, mégis minek mondanák mást?" Sajnos pont az anonim oldalakon hazudnak jobban az emberek.
2020. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
42%
a youtube-on is sok hasonló videó van. persze az nem szexről szól hanem fel akarja szedni a pasi. oda megy a jó csajhoz, a csaj mondja hogy van pasim meg stb. a srác a menő kocsi mellé áll mint ha az övé lenne. a csaj meg rögtön vissza fordul. erre nem ez az én kocsim hanem az a tragacs. erre hirtelen megint van "pasija" és elmegy. vagy a koncerteken Justin Bieber, meg a többi, valódi sztárok. még mondania se kell hogy szexeljünk. ki teszi a kezét és már 20-30 csaj rá is ugrott. persze mivel te nem vagy sztár, lehet hogy ezzel a kezdéssel elrontanád. de láttam a metrón egy 10 csajt, és a csávó is jól nézet ki csak fiatal volt megkérdezte hogy randizunk. a csajnak rögtön leeset hogy van csaja és nem is tagadta a srác, és csak szexre kell neki. még se hajtotta el. ha nem így nyit a jól kinéző srác mint ahogy te kezdenél. 10-ből 8-9-szer tuti bejönne neki. ha csak szingli csajokhoz megy.
2020. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
70%
Akkor sem állja helyét ez az általánosítás..egyáltalán nem minden lány olyan, de mindegy, nyilván mindenkinek vannak tapasztalatai, kinek ilyen-kinek olyan. Attól még nem biztos, hogy itt mindenki az "agyát játssza "
2020. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
15 vagyok. nem én írtam hogy az agyát játszák a csajok. persze nyilván én nem általánosítok. csak megosztottam az élményemet.
2020. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%

Őszintén szólva eléggé megijednék, ezért valószínűleg válasz nélkül elsietnék. Talán mondanék valami olyat, hogy barátom van, de nekem egy ilyen közeledés inkább riasztó, mintsem vonzó. Egyébként én se tudnám elképzelni, hogy csak úgy lefeküdnék egy ismeretlennel mindenféle érzelem nélkül.

(#15-nek: Remélem tudod, hogy azok a videók, amikről írsz szinte mindig megvannak játszva. Rengetegszer van, hogy a kamerába néznek és ugyanazok a lányok tűnnek fel több videóban is.)

21/L

2020. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
60%
Felpofoznám.
2020. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

#18 igazad lehet a legtöbb biztos kamu, de nem mind, és ezért írtam a koncertet. az viszont tény. meg nem csak azt láttam amit a metrón írtam, hanem hogy a csaj lefotózza a pasit mert bejön neki, és a csaj bombázó, ha most észre veszi a pasi és oda megy, még aznap lefekszenek. vagy hogy csajok sokszor áradoztak hogy az de jó pasi (az utcán sétáló) ők is ugyan úgy elolvadnak, mint mi a pasik ha meglátunk egy jó csajt. csak fura mód az itteni válaszok mások. számtalan ilyen kérdés van és a csajok folyton azt írták hogy érzelem nélkül nem megy. meg hogy egy idegen teste nem hoz lázba bármilyen jól néz is ki. pedig sok jó csaj áradozik a barátnőinek hogy tegnap oda jött hozzám egy "félisten" majd szétfolyik miközben mondja. ami tök természetes. de ha itt kitesznek egy kérdést nem ezt írjátok ki. ezért írta a másik csávó hogy játszotok az agyatokat. mert még azt is tagadjátok itt hogy egy vonzó külsejű pasitól felizgultok. rögtön

majdnem mindig az van kiírva hogy érzelem nélkül hidegen hagy, ez most kicsit sarkítva van itt ahogy írom, mivel példákkal és valós linkekkel bemásolva vagy 100 oldalas lenne az írásom.

2020. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!