Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy mellű lányok! Mit szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mellű lányok! Mit szoktak csinálni a fiúk a melleitekkel?

Figyelt kérdés

Miket csinálnak velük?

Hosszú ideig foglalkoznak velük?

A vágytól eltorzul az arcuk is?


Nekem kis mellem van, úgyhogy ne írjátok hogy majd meglátom.



2020. júl. 27. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
A kis mell királyabb.
2020. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Én eddig csak olyan nagy mellű lányokat ismertem, akik semmit sem éreztek a bimbójukkal, ezért nem volt értelme őket nyüstölni.
2020. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Attól hogy nagyobb mellem van még nem igazán erogén zóna, ezért csak azt szeretem ha fogdossák, a nyalogatást szivogatást utálom. De attól hogy neked kis melled van nem jelenti azt hogy a pasik nem fogják kényeztetni.
2020. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
kis gyerekké válnak és szívják az életet. ilyen kis ártatlanlényeklesznek.
2020. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

A mell érzékenysége nem függ a méretétől. Nekem teljesen átlagosak,inkább kicsik mint nagyok, de borzasztóan érzékenyek.

A legtöbb férfit meg nem érdekli a kismell vs nagy mell dilemma annyira. A legtöbb srác aki ismerek pl inkább a kis melleket szereti.

19/L

2020. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy nagy mellre jobban beindulnak, úgy tudom önkívületi állapotba esnek tőle, kényeztetés közben nyögnek is. Tapasztaltatok ilyesmit?
2020. júl. 27. 23:02
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nagy mellem van, (nem lógós) de valamiért csak olyan pasikkal jöttem össze, akiket annyira nem érdekelt a nagy mell. Pedig nekem nagyon izgató ha finoman masszírozzák és a mellbimbót nyalogatják, viszont csak az egyik cicimen :D így sokáig nem foglalkoztak vele sajnos. Exeim inkább a seggemre és a lábaimra izgultak 😅
2020. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
7-es: mekkora a kosarad?
2020. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
C, vagy D, fazon illetve boltfüggő.
2020. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Első barátnőmnek hatalmas melle volt és szerencsére elég érzékeny is. Imádtam játszani vele, el is tudott élvezni csak attól ha melleivel foglalkoztam.

Ez modjuk érdekes, ilyesmit azóta se tapasztaltam.

2020. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!