Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van kozuletek olyan aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kozuletek olyan aki a honaljat egyaltalan nem borotvalja a fanszoret viszont igen?

Figyelt kérdés
Tudom , hogy altalaban vagy forditva szoktak borotvalni (tehat honalj igen fanszor nem) vagy mindkettot. De esetleg van aki meghagyja a honaljat ?

2020. júl. 28. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

Én mindenhol borotválkozok mindig, nem egy ősember vagyok.


19/f

2020. júl. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ritka az ilyen lány.
2020. júl. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
1. A fejedet is borotválod ???
2020. júl. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában hónaljat borotválok, ott lent pedig nem, de volt már olyan partnerem aki külön kérte hogy a hónaljamat se borotváljam!
2020. júl. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy inkább fiúkhoz vagy lányokhoz szólna a kérdés. Én srácként inkább a fanszőrömet nyírom le rövidre, hónaljat általában hagyom szőrösen.
2020. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se. Mármint hónaljat, lábat csak kb májustól októberig szoktam, de akkor se mindig szőrtelen. Ott lent meg legutóbb 5 éve volt szőrtelen.


19L

2020. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!