Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Kipakolt egy sugar baby:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kipakolt egy sugar baby: ilyen megpróbáltatásokon kell keresztülmennie,Kensington – Egy 32 éves nőnek elege van abból, hogy sokan úgy akarnak vele lefeküdni, hogy gazdagnak adják ki magukat." Szerintetek is teljesen felháborító?

Figyelt kérdés
A csaj pénzt keresni szeretett volna a gazdag pasasokból ezek meg kihasználják!
2020. júl. 29. 00:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Én szurkolok neki, hogy találjon egy jó vastag pasast!
2020. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ugyanitt mondja a sugarbébi:


"Ha csak szexelni akarsz, menj fel egy normális randioldalra. "

2020. júl. 29. 00:03
 3/21 A kérdező kommentje:
És ha mg normális kapcsolatot akarsz akkor hova menj?
2020. júl. 29. 00:03
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ez mint mikor az éhes medve előtt húzod a mézesmadzagot.

Minél jobban húzod annál jobban ráharap.

Sok okosabb pasi szinte kevés ft-tal kihasználja ezeket a nőket köztük én is egyik előző kérdésnél már leírtam.

Sokan ha meglátják van ház meg luxusautó már el is felejtenek mindent miért is voltak az oldalon másnap meg elköszönök tőlük azt jön a felismerés lehet a puncsra visszamenni megint.

2020. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez a sugar daddy dolog pénzről szól, nem az igaz szerelemről.


Akinek nincs pénze, nem kap luxusprostit. Ez van.

2020. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
A vilag legtisztabb uzlete a tancos-, konzum- es "egyeb" munka. Az emberek valaszthatnak vendeget, de nem kell testet-lelket teljesen eladni. Ovszerben minden. Es emelt fovel lehet hazamenni.
2020. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Óóó igen, szerintem is felháborító hogy valaki k.vának állt remélve a nagy zsetont és közben pofára esett amikor rájött hogy nem fognak rá havonta elverni milliókat. Micsoda borzalom hogy nem tudott másokat lehúzni, szörnyű, megértem szegény apácalelkű teremtést 😂
2020. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Milyen luxusprostit? Boldog-bokdogtalan fent kur..lkodik már a puncson. Egyre több ingyenélő, semmirekellő, követelőzni nafyon tudó, felelősséget hírből sem iserő elkényeztetett kis r..anc van az országban, aztán csidálkozunk, hogy egyre ostobább és hülyébb minden következő generáció, mert ilyen csidás értékrendeket örökölnek.

Természtesen tisztelet az összes kivételnek, akinek nem büdös a munka, vannak céljai, de emellett NŐ marad, nem egy kilóra megvehető használati tárgy insta filterekkel eladva.

2020. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
#8, minden szavad szentigaz!!
2020. júl. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

És??

Ja, hogy annyi IQ-nak azért kellene lenni, hogy mielőtt szétteszi a lábát, meggyőződjön a pasas vagyoni helyzetéről, és nem kéne mindent bemondásra elhinni...

De most komolyan, ezen miért akadjak fenn?

És hadd ne sajnáljam a sok "megpróbáltatásért"...

2020. júl. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!