Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják hogy a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy a lányok is ugyanúgy szeretik és kívánják a szexet mint a férfiak? Közben meg nem is így van

Figyelt kérdés

Azért a női emberi test és férfi emberi test között van különbség, a férfi testben nagyobbak a vágyak jobban kívánják a szexet a férfiak mert a evolúcióra is vissza vezet ez a tény ugyanis a nők évente max egyszer szülhetnek de a férfiak meg termékenyíthetnek sok nőt egy év alatt.



Nyilván a nők is kívánják néha kicsit a szexet de tized annyira sem mint a férfiak ,mivel amikor a lányoknak mondom a faluban hogy szia jössz megyünk?


Erre a válaszuk hagyál hagyál engemet.


Pedig ezek a lányok szexelnek bárkivel de mégis mostanában az összes azt mondja hogy hagyá engemet more fáradt vagyok.


És amikor mondom nekik hozok cigarettát akkor eljössz velem?


Erre nyögnek valamit és nagy nehezen eljönnek velem és elbújúnk a vasútállomáson.


Egyébként a neandervölgyi ember is úgy halt ki hogy a nők nem engedték magukat ,nem akartak a nők szexelni ezáltal nem tudtak meg termékenyülni.


A nők erkölcsek még a faluvégi tüzelő lányok sem nagyon akarják a dolgot csak nagy nehezen ríva.



2020. júl. 29. 10:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Nettó baromság amit leírsz. Az ember nagyon régóta már főleg élvezetből szexxel és nem reprodukciós céllal.

Nők is ugyanúgy kívánják a szexet.

Nyilván vannak frigid nők, ahogy aszex férfiak is.

Ez egy sztereotípia, hogy a nőnek állandóan fáj a feje.

Nekem ahány csajom volt abból mind imádott szexelni.

Nyilván ehhez változatos és jó szexeket kell összehozni, mert a szarba te se akarsz sokszor belekóstolni.

2020. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Szeretik és kívánják a szexet, csak éppen nem veled. Én például legalább annyiszor kezdeményezek az ágyban, mint a párom.

Mondjuk nem is értem, hogy miért lepődsz meg egy ilyen tróger indítás után. A kutyának se kéne ilyen - kivéve, ha a másik fél is ilyen szinten van.

Egyébként ne hozz fel történelmi példát, mert rég hallottam ilyen ostobaságot.

A kérdés nyilván trollkodás, mert szeretem remélni, hogy nincsenek a kérdezőhöz hasonló ostobák (bár sajnos csalódnom kell).

2020. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyan úgy kivánom mint a barátom
2020. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Ha szeretnék és kívánák a szexet akkor miért van az hogy a twoo com-oldalon az összes férfinak a szex kérdései 88-99-100%-ig kivan töltve de a összes nőnek a szex kérdései válaszai 0%


Az összes nőnek 0%-on van a szex.


Eddig még egyetlen egy nőt sem találtam ott akinek legalább 1%-lett volna a szex kérdései.


Mindegyiknek 0%-volt.

2020. júl. 29. 10:31
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Mert ők megoldják máshol és mással, nem szorulnak erre.
2020. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

Az üzenet előzménye:

A kérdésre írt válaszod: Miért mondják hogy a lányok is ugyanúgy szeretik és kívánják a szexet mint a férfiak? Közben meg nem is így van

"Szeretik és kívánják a szexet, csak éppen nem veled. Én például legalább annyiszor kezdeményezek az ágyban, mint a párom. Mondjuk nem is értem,..."


Az üzenet szövege:

A rákos gennyes jó k##va édes anyádat hólyagosan megb###od mi?


Gondolom anyádat baszogadatt.


/Cenzúrázott verzió./

Hm, vajon miért nem kellesz a lányoknak?

2020. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
Akarják azok, csak nem veled
2020. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%

4 Juj baz#@meg. Na itt itt látszik, hogy mekkorák a problémák nálad.

Egy mindennapi dolgora te egy internetes társkereső alapján akarsz reflektálni.

Próbálj meg a való életben szexelni nőkkel. Bár lehet hogy veled tényleg nem lesz kedve soknak.

2020. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

Biztos rosszul nézel ki vagy nagyon kicsi a hímtagod,és ezért nem akarnak veled szexelni.😀

Én leszbikus vagyok,és jelenleg annyira szerelmes,hogy simán kívánom úgy a szerelmemmel a szexet,mint a pasik bárkivel a szexet,szóval csak az lehet a gond,amit feljebb írtam.🤷‍♀️

2020. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%

Én azt a twoo com oldalt nem is ismerem, de 16 évesen napi 4-szer masztiztam. Ami azt jelenti, hogy ha már akkor lett volna pasim, napi 4-szer szexeltem volna vele.


Amúgy ismerek egy olyan férfit, hogy a felesége éjszakánként néha többször is felkelti, hogy csináljanak valamit, pedig 40 körül vannak mindketten. :D


Mondjuk amilyen privátokat írsz, azon csodálkozok, hogy egyáltalán szóba állnak veled a nők...


A kérdésed meg úgy hülyeség ahogy van.

2020. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!