Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ezt tényleg szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ezt tényleg szeretitek vagy kéritek néha?

Figyelt kérdés

Sok férfi előszeretettel küld kéretlen d*ckpicet kvázi ismeretlenül. Valakinek ez bejön? Miért próbálkoznak ezzel sokan? Vezetett már bármikor bárkinél eredményre?


Vagy a férfiak magukból indulnak ki; azaz ha ők fel tudnak izgulni egy pár mellre vagy p*ncira, akkor a nőkről ugyanezt gondolják fordítva.


2020. júl. 29. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Magukból indulnak ki. Izgat, ha maga a pasi is érdekel. Amúgy csak zavar.
2020. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon kevés nőt érdekel ez.
2020. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Idegen pasié hidegen hagy, nem tudok rá felizgulni.
2020. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Engem hidegen hagy barkie, amikor szexpartner is kuldott akkor is L
2020. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Engem volt, hogy izgatott, de a kép nem csak egy szál kolbászt tartalmazott felülnézetből. Ráadásul a pasi teste tetszett.
2020. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Most kapni fogjátok a privátokat lányok. :-D

2020. júl. 29. 22:14
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Nos hogy mennyire érdekli a nőket... a messengeren most vezet be egy újítást ami az ismeretlenektől kapott képeket szándékosan kipixelezi, elhomályosítja amíg rá nem kattint az üzenet címzettje hogy meg akarja nézni nagyban. Szerinted miért vezetik ezt be? :)


Kéretlen dickpic = azonnali tiltás a nőknél, max. a magukat nőnek kiadó melegek reagálnak rá, de arra majd rájön a farokkép-küldő. A kéretlen dickpick a mutogatós szatírkodás modernkori verziója.

2020. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Én férfiként mondom, hogy én sem értem miért csinálják...

Akinek van legalább némi alapismerete a nőkről, az jól tudja, hogy őket ez inkább felháborítja/hidegen hagyja, mint sem hogy felizgassa. (továbbra is vad idegenekről van szó...)


28F

2020. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem tud lázba hozni. Ha érdekel a pasi, akkor is csak kíváncsiság, milyen a farka.
2020. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

Akkor elárulom barátaim, hogy voot hogy kérésre kellett küldenem dickpicet méghozzá a beszélgetésnek eléggé az elején.

Meg akart győződni a lány, hogy nem az idejét vesztegeti, mert neki csak a nagyobb méretű felelt meg.

Ezt nyíltan leírta és várta rá a választ majd amikor vissza írtam, hogy eddig nem volt rá panasz és 18as mondta azért megnézné.

Erre varjatok gombot. Ilyen is megesett a történelemben.

2020. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!