Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ezt tényleg szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ezt tényleg szeretitek vagy kéritek néha?

Figyelt kérdés

Sok férfi előszeretettel küld kéretlen d*ckpicet kvázi ismeretlenül. Valakinek ez bejön? Miért próbálkoznak ezzel sokan? Vezetett már bármikor bárkinél eredményre?


Vagy a férfiak magukból indulnak ki; azaz ha ők fel tudnak izgulni egy pár mellre vagy p*ncira, akkor a nőkről ugyanezt gondolják fordítva.


2020. júl. 29. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%
Ja és mielőtt leírjátok, hogy egy meleg csávó volt... Találkoztam a csajjal és megvolt. 10voltam
2020. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem jön be, mert egy idegen pasi pénisze nem hoz lázba, ha ismerem a pasit és úgy küldi, akkor már talán.

Sztem sokan azért kezdik itt farokképpel a beszélgetést, mert mással nem tudnak nyitni. Félnek h elutasítja őket a kiszemelt még mielőtt megmutathatnák h mekkora vagy h milyen farkuk van. Ezért azonnal a lényegre térnek.

22L

2020. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha rajta van a hasa vagy a felsoteste es jol nez ki az megnezem. De amugy a tobbi hidegen hagy. Nem tudom miert gondoljak a sracok hogy ez izgato 😂
2020. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A legtöbben a farkukon kívül nem tudnak semmi mást felmutatni. Ez rohadt taszító.
2020. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezt általában a roppant primitív és buta emberek csinálják.
2020. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!