Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire szeretitek megmutatni magatokat?

Figyelt kérdés

Mennyire mutatjátok meg magatokat a strandon?

Mennyi benne a tudatosság? Ezt arra értem, hogy direkt a figyelem, exhibicionizmus a cél vagy hidegen hagy ki mennyire bámul meg, mert a barnulás és a kényelem számít csak?

Ez fel is izgat titeket, az egó növelés mellett?

Van hogy bevállaltok egy merészebb fürdőruhát, bikinit, de fehérneműben visszafogottabbak vagytok?



2020. júl. 30. 01:29
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szeretem, ha megnéznek :) 75C
2020. júl. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem ha megnéznek, de nem ezért megyek strandra. Fürdőruhából olyat választok ami megtetszik és előnyös.
2020. júl. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Szeretem a figyelmet, valamennyire exhibicionista is vagyok szerintem. Van pl nagyon tangás fürdőruhám és tetszik ha megnéznek benne. L
2020. júl. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem. Ha van rá lehetőség akkor meztelen napozok. Nem zavar ha megnéznek.Olyan is volt már,hogy kettő fiú barátommal mentem ki egy tóra,én nudiztam,ők pedig nem.Élveztem,hogy meztelen látnak.De olyan is volt,hogy nagyobb társasággal voltam ennél a tónál. Ketten voltunk lányok és három fiú volt velünk. A társaságból eegyedül csak én vettem le a fürdőruhát. Miért kellene szégyenlősködnöm? 26L
2020. júl. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Szeretem ha megnéznek növeli az önbizalmam. Olyan fürdőruhát választok amiben jól érzem magam. Nem vagyok egyébként szégyenlős.
2020. júl. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes dolog ez: én szinte a nudin nőttem fel, ezerszámra látom a meztelen embereket - és ők is engem - nem ismerem hogy mi az a szégyenlősség.

A közelmúltban egy wellness-hotelben voltunk, és mivel nem volt naturista rész, kénytelen voltam fürdőruhát venni. Tangás alsó, pici felső: még soha nem bámultak meg annyian amikor anyaszült meztelen voltam, mint akkor és ott, abban a fürdőruciban.

2020. júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normál bikinit hordok. Nem mutogatom magam, nem akarom, hogy az egész strand engem bámuljon. Alapvetőten tangát szoktam hordani, de a strandon sima bugyis bikini van rajtam.
2020. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Tavaj vettem egy citromsárgy micro bikinit. Idén olaszországba azt vittem. Nagyon élveztem, hogy minenki engem bámul.40N
2020. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha megnéznek,de nem tudom melyik nő nem szereti,ki az akinek nem esik jól. 41N
2020. aug. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

sokat dolgozok testemen hogy olyan legyen amit megnéznek.

Bár tudom hogy a többségnek kiábránditó egy kockás hasu lány de ez van,ez tetszik. Ezért gyurok hetente 3x. Nézzék és amuljanak!

Csak tanga. Lehetőleg olyan helyre megyek nyaralni ahol nem tabu a toplesz.

2021. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!