Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan maszturbáljak egy nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maszturbáljak egy nőt hogy elmenjen?

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 05:52
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez nem így működik. Én úgy szoktam hogy beülök a lába közé, egyik ujjal ujjazom, másikkal izgalom a klitoriszt. Persze hosszú előjáték, nyalás után.
2020. júl. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akis_hamis ***** válasza:
100%
Itt némi fogalomzavar van. A maszturbáció az, amikor magának csinálja az ember.
2020. júl. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mást maszturbálni az olyan, mint a másik helyett meg lvacsorázni, nem??🤔🤔😂
2020. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Ne szekáljátok már. Valóban nem a legjobb kifejezést használta, de szerintem ti is és mindenki pontosan tudja, hogy mire gondolt.
2020. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

4# ez nem szekálás, tudod aki ilyen oltári nagy hülyeségeket kérdez, az ne várjon "normális" választ! Illetve viselj el akkor, hogyha ilyen válaszokat kap...🤔 Nem ők nélkül!

Szerinted, aki ezt nem tudja normálisan megfogalmazni, annak hogyan magyarázod el normálisan azt, hogy hogyan érjen egy nőhöz, hogyan elégítse ki kézzel, szájjal,vagy a farkával, vagy hogy hogyan kommunikáljon vele, hogy hogyan legyen empatikus, stb...

Ezzel az erővel akár az atomfizikáról is tarthatok neki kiselőadást, kb ugyanannyit érek el vele.

2020. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!