Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiaba izgulok tel valamin,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiaba izgulok tel valamin, nem tart soka, az hogy elmenjek az kizart. Valami gond van velem?

Figyelt kérdés

Minimalisan fel tudnak izgatni dolgok, neha, csak nem tart sokaig. Az hogy elmenjek meg sosem fordult elo... maszti nem segit sajnos, olyan erzeketlen vagyok mindenhol akar eg darab fa... volt mar hogy sraccal pettingeltunk es egyaltalan nem nedvesedtem be, minimalisan sem. Kozben kivantam a sracot, de akkor sem... Ennek lehet valami gyerekkori oka? Vagy szimplan aszexualis vagyok es fogadjam el?

19/l



2019. jún. 11. 18:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Kulon elnezest a helyesirasi hibakert, tudok roluk :/
2019. jún. 11. 18:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem mondanám, hogy aszexuális vagy. Ha nem ismert semmiféle biológiai elváltozás, akkor 99%ra valamilyen lelki eredetű problémáról lehet szó.

Azt gondolom, hogy mivel már sok negatív ért ezzel kapcsolatban, ezért ezen izgulsz minden alkalommal és emiatt nem sikerül, és ez egyfajta rekurzív (öngerjesztő) folyamat nálad. Valahogyan meg kell szakítani ezt a kört, én figyelemeltereléssel próbálkoznék, hogy ne arra gondolj, hogy nem fog menni.

2019. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!