Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy frusztrált vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy frusztrált vagyok?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. És lett egy barátnőm. Végre. És igen eddig nem volt. És eddig nem volt alkalmunk de a hétvégén biztos fizikailag is együtt leszünk és a lánynak volt már három barátja, és nyilván nem sakkozni jártak össze. (Ez előtt a barátom volt a lány és nem hangoztattam, de amúgy tudja, hogy én még nem voltam senkivel.) És hát nem kis frusztráció van bennem, mert maga a tény is kiakasztó, hogy valaki húsz évesen szűz, de azért nyilván van egy elvárás az ágyban és az első alkalommal szinte biztos, hogy nem fogom tudni azt nyújtani, amihez ő hozzá volt szokva és ez lelkileg is szar és az egósérelem is.

Hogy kezeljem ezt?


2020. júl. 30. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Sehogy, szakíts vele már most. Neki jobb lesz így, az biztos. Neked szar lesz.
2020. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Vágd fel az ereidet...

😂😂😂

2020. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha szeret téged és érted van veled, akkor megérti, hogy neked ez az első, és igyekszik széppé tenni neked. Ha meg nem fogadja el, akkor ne is bánd, hogy ha úgy alakul... :)
2020. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Két elvárás van leginkább akár szűz vagy, akár nem. Az egyik hogy figyelj rá maximálisan, próbálj neki örömet szerezni. A másik, hogy vigyél gumit :)

Ne görcsölj már előre rá.

2020. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudja és veled van és akarja, akkor mi a kérdés? Ennyire nem lehet valaki lúzer, hogy ne jusson el az agyáig.
2020. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5, A saját elvárásaimnak szeretnék megfelelni. Én várom el saját magamtól, hogy ki tudjam elégíteni nem fordítva, egy normális kapcsolat így működik. Tudod, szeretet...
2020. júl. 30. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz, majd segít a csajszi!

Ha elsőre gyorsan eldurransz, majd a második jobb lesz! Vagy verd ki előtte!

2020. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond el őszintén a csajnak, hogy izgulsz. Még cukinak is fogja tartani. Esetleg kérd meg, hogy segítsen, mert előtte nem sok szexuális kalandod volt. Ha meg esetleg elmennél hamar, ne izgulj, valószínűleg lesz második, ott az egész hétvége. :)


Azon meg ne stresszelj, hogy 20 évesen veszted el. A másik oldal se túl menő, hidd el nekem.

2020. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!