Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha valaki frusztrált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valaki frusztrált, mert nincs kapcsolata?

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Hát persze. Dolgoznak a hormonjaid. Vagy depressziós vagy.

Nyiss kifelé. Hétfőtől már nagyobb szabadsága van mindenkinek.

2020. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az érzés önmagában normális. Az számít, hogy hogyan kezeled. Ha rombolóan hat rád és a környezetedre, az nem normális és csökken az esélye, hogy kapcsolatod legyen.
2020. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hellmano ***** válasza:
A majom közösségekben is a fiatal hímeknek és a gyengéknek nem jut nőstény és ezért frusztráltak, mert az erősebb majmok uralják és dugják a nőstényeket. Persze sokszor annyira frusztráltak lesznek, hogy kiakarnak csípni egy-egy menetet maguknak, de ilyenkor nagyot kockáztatnak, mert a domináns hím meg is ölheti őket.
2020. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ha hosszú ideje így van, akkor pláne. Az egyedül is boldognak kell lenni egy bullshit duma. Természetes, hogy párra vágyik az ember, és ha nem talál, annak nem örül túlságosan... Nekem lassan eltelnek a 20-as éveim egyedül, nyilván 30 fölött sem lesz más a helyzet. És elég volt már ebből, de k.rvára. Nincs rendben, ha az ember hosszú évekig, évtizedekig mindig, mindig, de mindig csak egyedül van, kutyának nem kellve, végignézve, hogy mások bezzeg...
2020. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mostanában veszem észre magamon, hogy igen. Nem néztem nagyon sokáig TV.-t, de a vírushelyzet, kényszerszünet miatt elkezdtem rajta filmeket nézni, és rájöttem, hogy milyen xar életem van, és emiatt egyre frusztráltabb lettem, és érzem, változtatnom kell ezen.(F)
2020. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!