Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem akar kinyalni.Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar kinyalni.Azt mondja,hogy nem jó a punci szagom meg az íze sem jó.Pedig rendesen tisztálkodom.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 06:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10-es 🤣🤣🤣🤣
2020. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy te érzed e....úgy értem az ember mondjuk a saját illatát megszokja, nem érzi kellemetlennek. Lehet hogy nincs igaza de lehet hogy van egy kellemetlen illatod, nem azért mert nem tisztálkodsz rendesen hanem például van egy enyhe gombás fertőzés vagy más.Ilyen esetben legjobb ha ellenőrizteted magad nőgyógyásszal....
2020. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem szereti, el kell fogadni, vagy ne fogadd el és szakíts.Viszont erőltetni fölösleges, abban egyiktek se leli örömét.
2020. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Létezhet ilyen, erős kompatibilitási probléma.. nekem 100 punciból 1 ízlik, a többi savanyú, kefírszagú. akármi.
2020. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
9punciból 3-4 ízlett.
2020. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
szólj nekem majd én megteszem :D
2020. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!