Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen férfi erényövet válassz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi erényövet válasszunk?

Figyelt kérdés

Párommal ki szeretnénk próbálni az erényövet, egy ideje izgatja fantáziánkat. Viszont annyi felé, fajta van hogy nem tudunk választani. Nektek, akik próbáltak már ilyet, melyik jött be hosszabb ideig történő hordásra?

Krém hogy akinek nem releváns a kérdés hagyja figyelmen kívül, nem kérjük azok válaszát akik ezt elítélik.



2020. aug. 2. 16:02
 1/2 anonim válasza:

Nekem szilikon övem van tartósan használom 0-24-ben.

Meg kell szokni fokozatosan, nem kapkodva. Ha megszokja az ember utána hiányzik ha nincs bezárva.

Aztmondják hogy bepálik a kukac a szilikonba izzadni izzadok de nagyob baj nincsen.

A higénia megvan akkor nincs probléma.


Én saját akaratomból döntöttem hogy használom és nem bántam meg hogy így döntöttem.

Ruha alatt ha letudod hajtani a csomagot egy szűkebb alsóval megfogatva akkor észrevétlen marad.

Én tornadresszt használok hogy a helyéntartsa. Teljesen heteroként viselem.

2020. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Műanyagot véletlen sem. Kényelmetlen, becsípi a bőrt, rossz.

Nekem az acél ketrecesek (nyitottak) jöttek be, van belőlük nagyon sok fajta, méretű. Érdemes szétnézni.


Akkorát válasszatok, amekkora a péniszére pont ráillik nyugalmi állapotban, fontos hogy ne szorítsa és ne is lötyögjön ilyenkor, merevedni viszont ne tudjon benne. A gyűrű méretát is úgy kell kiválasztani, hogy nyugalmi állapotban ne szorítson, de ne is lötyögjön. Igazából méretválasztásnál erre kell figyelni. Ja meg a belső átmérő is fontos, általában 35mm körül vannak, az jó a legtöbb péniszre.

2020. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!