Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit éreztek olyankor,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit éreztek olyankor, mikor a barátnőtök megdug titeket egy felcsatolhatós műfarokkal? El lehet viselni vagy még akár élvezhető is?

Figyelt kérdés
A barátnőm pár nappal ezelőtt vett egy kisebb méretű felcsatolhatóst, aztán azóta rágja a fülemet, hogy nagyon szeretne engem jól megkefélni vele több pózban is.

2020. aug. 2. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak így minden előzmény nélkül megvette a felcsatlhatóst?
2020. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan! Leesett az állam, mikor elővette a dobozból és mondta, hogy mit szeretne velem csinálni. :OOO
2020. aug. 2. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos van aki élvezi, egy próbát biztos megér, max ha nagyon nem jön be többet nem csináljátok

L

2020. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elviselni biztos, hogy elviselhető. Az átlag ember sokkal vastagabb kábeleket fektet nap mint nap. Az, hogy külön élvezni is fogod már más téma. Van aki élvezi, van aki nem. Sztem részben fejben dől el, ezért neked kell eldönteni, hogy mennyire vagy bevállalós. Ha kipróbálod, akkor előtte olvass utána, mert megkíván egy kis előkészületet és ha közben úgy érzed, hogy kellemetlen, akkor hagyjátok abba. Ezt a barátnődnek tisztelnie kell.
2020. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kedvelem nagyon.

22/F

2020. aug. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen élvezhető is a dolog ha minden megfelelő. Tempó, méret odafigyelés. Kétszer sikerült már elélveznem bármilyen más ingerlés nélkül, csak azt használva.
2020. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó :D

Azóta megvolt már?

2020. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!