Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb férfiak, boldogtalan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak, boldogtalan párkapcdolatban éltek?

Figyelt kérdés

Engem nagyon elszomorít hogy sokan inkább félrelépnek, ahelyett hogy a sarkukra állnának és tisztességesek lennének.

Azért írom ki ezt a kérdést, mivel énis beszélek egy ilyen férfivel, és sajnálom mivel tök értelmes és rendes, aki az én szememben egy kívánatos szeretetre méltó ember.

És mielőtt még elhordanátok minden félének, nem fogunk talalkozni meg semmi olyan nincs köztünk, csupán meg tudunk beszélni mindent.


Igaz egy kapcsolat elromlásához is ketten kellenek. De szerintem nagyon rosszul teszitek, ha azt látjátok jó megoldásnak, hogy többnyire fiatalabb lányokkal kacérkodtok.



Az elmúlt napokban olvastam egy kérdést, hogy az idősebb férfiak belemennének-e egy fiatalabb hölgy/lány flörtölésébe, akkor is ha házasok, és nagy részt az volt hogy igen cseppet sem zavarja őket hogy házasok. (Itt nem a szóban, illetve gesztusokkal történőre gondolok, hanem mikor ezek az ágyban folytatódnak)

Nagyon szomorú hogy a férfiak nagy része hűtlen (természetesen a nők sem kívételek), és gondolom oka van ennek, például nincs szexuális vonzalom, esetleg szerelem a kapcsolatban.


Érdekel a véleményetek erről az egészről, mások hogyan látják.


Szerintetek hogyan lehetne segíteni ezen?


17/L


2020. aug. 3. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelet a masik iránt. Bizalom, szeretet, megértés, odaadás, figyelmesség, empátia.

Csupa elcsépelt közhely, de ez a valódi megoldás.

2020. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
A gond hogy eltűnik a szenvedély, kevés a szex, nem egyszerű. Nem vagyok rá büszke, de én is egy szenvedélyes csajt keresek éppen... 44F
2020. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem épp boldog kapcsolatban...
2020. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Az a helyzet, hogy hajt a kíváncsiság. Minden ember más és én meg akarom ismerni.
2020. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy már a karó húzza az embert a koporsóba és folyton jön hiszti ami az ember könyökén kijön
2020. aug. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi boldogan swingerezüng
2020. aug. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Az ember nem monogámiára kódolt, csak a keresztény erkölcs ilyen. A férfi a génjei terjesztésére törekszik, ez van. Tehát ne akarj semmit "megoldani".
2020. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!