Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem képes 5 napot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes 5 napot kivárni, amíg elmúlik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Engem eléggé megvisel a menstruáció, első napokban enni se nagyon tudok, nagyon görcsölök, hányingerem van. Páromra meg ha épp ilyenkor rájön az 5 perc, akkor nekiáll nyaggatni, hogy verjem ki neki. Hát nekem baromira semmi kedvem, úgy gondolom hogy nem igaz hogy 5 napot nem képes várni. Amikor ő fáradt, vagy valami baja van, akkor én is békén hagyom. Ugyanezt várnám el tőle is.

Főleg férfiak válasza érdekelne, hogy ők kivárják amíg a barátnőjüknek elmúlik (esetleg addig megoldják maguknak...), vagy ők is leszopatják/kiveretik maguknak?



2020. aug. 4. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Már bocsánat, de nagyon bunkó a barátod! Bármi bajod van, az az első, hogy segítene, vagy éppen békén hagyna, még ha áll is neki. Ha annyira, akkor intézze el magának. Tényleg nem igaz, hogy pont akkor kanos ennyire és nem tud uralkodni magán? Máskor is csak magára figyel, gondolom. 😡
2020. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:) Ha látom, hogy megviseli akkor termeszetesen békén hagyom akkor is ha nagyon jól esne! Ha viszont nem viseli meg...akkor szexelni is szoktunk:)
2020. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam érteni, ha nem mutat hajlandóságot akkor "elnapolom", szerintem így a korrekt. De van amikor ő maga tudja, hogy mennyire vágyom rá, olyankor (csak az 1-2 napja nehéz neki) kiveri, bekapja.
2020. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Én 5 napig nem bírnám ki. És nagyon furán érezném magam, hogy úgy vagyok rászorulva arra, hogy kiverjem, hogy ott van mellettem a barátnőm. Megértem, hogy fáj, és nincs kedved, de ez így patt helyzet. Harmad napra azért lehet már vannak, olyan pillanataid, amikor ki tudod verni neki. Ez tipikus olyan dolog, amit le kéne kommunikálni.
2020. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ugyanolyan problémáim vannak menstruációkor mint neked, görcsölök, volt hogy reggelente hánytam, ment a hasam viszont még így is kielégítettem az összes párom, és nem azért mert elvárták.
2020. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudom várni, kiverem és kész. A párom nem a tulajdonom, nem a szexbabám akinek a feladata hogy bármikor kielégítsen. Ha megteszi mert örömet akar szerezni akkor annak örülök, de sosem követelem ki.

A pasid meg egy nettó gyökér, gondolom másban is ennyire akaratos, követelőző, nem értem miért vagy egy önző pötssel.

2020. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha te megcsinálod neki akkor ne szólj egy szót se.

Ha megtanítanád vele hogy most akkor semmi nincs, hidd el megtanulná.

2020. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem rábeszélni szeretnélek, de nekem kifejezetten jó szexelni mensikor, jelentősen enyhíti a görcseimet.
2020. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk a 3-4.nap környékén simán beleférne a szex gumival, de párom nem akarja, undorodik a vértől. Na azt meg tőlem ne várja hogy csak úgy kiverem neki, meg leszopom. Lehet hogy önzően hangzik, de amikor ő fáradt, vagy stresszes a melója miatt és több napig nincs szex, akkor én nem nyaggatom. Ebben az esetben pedig úgy gondolom, hogy akkor igenis bírja ki amíg elmúlik a menstruációm (esetemben max 5 nap).
2020. aug. 4. 19:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert egy önző gyökér.

Te meg beteg vagy, hogy még neki nyalizol.

2020. aug. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!