Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szexeltek menstruació alatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexeltek menstruació alatt?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok másoknál hogy van ez, a párotokat zavarja? Nekem mikor megvan és arra kerül a sor,mindig mondom neki hogy megvan, és erre ő mindig azt válaszolja hogy " Az nem baj". Furcsa számomra hogy őt nem zavarja.Ilyenkor nyilván nincs orál, szerencses helyzetben vagyok talán mert összesen 3 napig van meg és sosincs erős vérzésem csak pár csepp, lehet hogyha dőlne belőlem a vér (Bocsi:D) akkor nem mennék bele a dologba. Nálatok hogy bán ilyenkor ? L/22
2017. jan. 23. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Behatolás nincs, kényeztetés, simogatás van, és orál neki, mert, ilyenkor kívánom őt ilyen formában a legjobban... (Vagyis én kényeztetem őt, viszonzás nélkül, minden nap, míg tart a mensi a legnagyobb örömmel.)


Azt a pár napot meg ki lehet bírni behatolás nélkül is...

2017. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
100%
ezerrel
2017. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 k.laszlo774 válasza:

Mi is ugyanúgy csináljuk a pirosbetüs napok alatt is. A barátnőmnek először furcsa volt a gondolat de némi győzködés után belement, mondjuk nem is bánta meg mert aznap nem egyszer sikerült a csúcsra jutnia :D

Mondjuk engem az orál se zavar, én ezt annak tudom be hogy a barátnőmnek se erős és hogy elég nagy a tűrőképességem illetve nem undorodom egykönnyen.

18/F

2017. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

3-as, Igen,őt sem zavarná az orál,csomoszor próbál lejjebb menni..:D viszont én azt már nem engedem, valahogy túl vámpíros lenne:D

2017. jan. 23. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi is csinaljuk a piros betus napokon. 22N
2017. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Soft Tampont használok nincs vér nincs íze nincs szaga. De ha nincs itthon akkor csak törölközőt teszek magam alá és természetesen használunk olyankor Óvszert is. 23 L
2017. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pesszáriumot használok, ami menstruáció alatt kimondottan előnyös, hiszen visszatartja a vért.

Mondjuk nekem az első napon nem sok hangulatom szokott lenni a szexhez, sem fizikailag, sem lelkileg nem tudok igazán ráhangolódni, de a további napokon már igen.

2017. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi egyáltalán nem szexelünk, mert a barátom undorodik tőle... Mondjuk nekem elég erős a mensim, viszont amíg egy kicsit is megvan, egyáltalán nem hajlandó.
2017. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg szerencsés helyzetben vagy, mert nekem 2-3 napig nagyon erős a vérzésem, utána jön 2-3 nap gyengébb.

Az első napokban nem szoktuk csinálni, főleg miattam, mert ő ugyanúgy benne lenne, de én akkor nem tudok úgy ellazulni, főleg ha fáj is a hasam. Persze adódik mindig kivétel amikor nagyon vágyunk egymásra :D

Amikor már gyengébb a vérzés akkor már engem sem zavar :D

2017. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán azokon a napokon is sexelünk, és talán előbb csúcsra juttat.
2018. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!