Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek volt mar olyan egy/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek volt mar olyan egy/ több ejszakas kaland , amitől nagyon sokat vartatok ,de aztán a srac nagy nulla volt/ beégett?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 06:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%

Nem volt, már egy csókból meg tudom mondani milyen lesz az ágyban.


L

2020. aug. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Konkrétan semmi nem történt, mert szerintem annyira zavarban volt vagy túlizgulta, hogy fel sem állt neki. És mivel elég nagyszájú férfi, így talán még kellemetlenebb volt, hogy nem ment neki a dolog. Én nagyon sajnáltam, semmi rosszat nem gondoltam emiatt, nem tehetett róla...
2020. aug. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen,szintén nagyszájú srác volt kicsi volt neki és kb 5 percig tartott.

Nincs bajom ezekkel megértő vagyok, de amikor valaki előtte előadja,hogy neki hatalmas farka van és olyan jó szexben nem volt még részem mint vele lesz azután kicsit csalódást kelt.:D

2020. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy csókból hogy lehet megállapítani, hogy hogyan szexel valaki?
2020. aug. 5. 09:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy
2020. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
4: Már hogyne lehetne.
2020. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor mesélj hogyan.
2020. aug. 5. 10:48
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A szenvedély a kulcsszó :)
2020. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, volt. Ment a duma, hogy ő a legmenőbb pasi a környéken, minden nő ő alá akar feküdni, úgy meg fog dugni, hogy sikítozni fogok, a p-mba akar élvezni, stb. Aztán mikor arra került a sor, alig állt fel neki, be sem tudta rakni. Kétszer próbálkoztunk, harmadiktól már elment a kedvem, leléptettem. Szájhősök...
2020. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem mert nincsenek elsőre nagy elvarasaim és valóban az ismerkedés során kiderül hogy egy hullámhosszra kerültünk-e
2020. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!