Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindem férfi életébe kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thepityu kérdése:

Mindem férfi életébe kell kicsapongós kiélős időszak?

Figyelt kérdés
18tól 26éves koromig voltam kapcsolatba,majd miután vége lett volt egy kalandom.Emiatt nem nagyon van önbizalmam hogy ilyen korban még csak ennyi tapasztalat.De közbe annyira meg benőtt a fejem hogy házra kell pakolászni félre,..Arra gondoltam kibérlek egy garzonz Pesten , aztán csinálok egy ilyen időszakot.Lehet értelme mai fejjel?

2019. okt. 24. 07:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy kibérelsz egy garzont még nem leszel kicsapongó, nem fognak csak azért ott sorban állni a nők mert van albérleted. Akkor inkább menj swingerklubba.
2019. okt. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dimuran18 ***** válasza:
Nem feltétlenül. Találsz majd ugy is valakit aki mellett megállapodsz, ház, gyerekek, fundamenta, etc etc, és még szereted is, akkor nem tör rád a kapuzárási pánik 50 évesen, hogy nem “élted ki magad” :)
2019. okt. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem mondanám azt h kell, vagy h kötelező, de ha egy férfinek már volt ilyen időszaka akkor utána már nem akar kicsapongani, ha esetleg családot szeretne.

L

2019. okt. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1.

Szerintem úgy értette, hogy Pesten nagyobb ribik a nők és több is van belőlük (mármint nőből, nem ribiből, bár abból is), tehát ott jobban lehet nagy tömegben nőkkel ismerkedni, mint mondjuk egy kisvárosban, ahol hamar belefutsz újra azokba az emberekbe, akiknél már egyszer próbálkoztál.

2019. okt. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó igen így értettem,pesten nagyobb az élet ki lehet mozdulni hétköznap is akár .Nem akarom hosszúra ezt az időszakot ,pénzt is kell keresni..Alapjaraton normalis srac vagyok és normális életet akarok majd ,de ami volt kapcsolatom ez a dolog mindig fusztrált.
2019. okt. 24. 10:52
 6/12 anonim ***** válasza:

"ha egy férfinek már volt ilyen időszaka akkor utána már nem akar kicsapongani, ha esetleg családot szeretne."

Vagy lesz mit visszasírnia, amikor beszürkült a házasság és terhelővé vált a családi élet. Semmire nincs garancia.

2019. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
normalis pasik miert nem leteznek, olyanoo akik nem k8hasznaljak a lanyokat, olyanok akiknek nem kell kicsapongos kielos elet? Miert nem jo neketek egy lany , aki szep, tesz azert hogy jo teste legyen , szexben es mindenben is megad neketek mindent. Miert jo minel tobb csajt fszra huzni ahelyett hogy mondjuk komolyan gondolkodnatok es nem a fszotokkal tennetek a gondolkodást? Elegem van mar
2019. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanazért, amiért a legtöbb fiatal szeretne minél többet látni, tapasztalni, nem pedig pl. a szülőfaluban tengődni. Valakinek pedig később sem fekszik a kiszámítható, megállapodott élet (főleg, ha elég szar szintre állt be). Minden elképzelhető igényt kielégítő partner pedig nem létezik sem szexben, sem egyéb téren.
2019. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
en normalis voltam es kiegtem a 7ev alatt , a monotonitásba , többször volt motor balesetem mert ketestem az adrenalint ,most mar ahoz is gyava vagyok
2019. okt. 24. 17:18
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem így működik, kérdező. Mindenki azt szereti csinálni, amiben jó. (És általában abban jó, amit szeret csinálni.) Tehát aki régen is tudott csajozni, annak később sem okoz gondot aki meg azt az egy kapcsolatot is véres verítékkel kalapálta össze, az megint le fog ragadni az első csajnál, aki hajlandó szóba állni vele.
2019. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!