Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányszor tudnátok ezt elnézni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor tudnátok ezt elnézni a másiknak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 4 hónapban elkezdtem beszélgetni egy fiúval. El is jutottunk odaig egy hónapja, hogy talalkozzunk és minden jól ment így azóta együtt vagyunk. Tényleg úgy érzem szeretem és ő is engem. Viszont eljutottunk odáig, hogy akkor feküdjünk le. Történtek is volna a dolgok de nem állt fel neki. Ezzel kapcsolatban megértő voltam, mondta, hogy nagyon ideges volt. (Egyikünknek sincs sok tapasztalata) A kérdés az volna, ha netán nem sikerülne legközelebb se, szerintetek hány lehetőséget kellene a dolognak adnom? Voltam már olyan kapcsolatban ahol nagyon üres volt a nemi életünk és őszintén nem szeretném ezt mégegyszer átélni.

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. aug. 6. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szűz a srác? Óvszert használtok?

Sajnos ha ideges az ember előfordulhat ilyen, de van akiből az óvszer hozza ezt elő. Neki nincs elég tapasztalata a gumival.

Szerintem ha amúgy tényleg szereted és minden ok vele, akkor 3-4x elnézheted. Esetleg próbáljatok elsőre csak pettingelni. Kényeztesd a száddal, kicsit oldódjon. Esetleg egy pohár bor szex előtt :)

2020. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nehogy megértő legyél és figyelmes, elvégre te vagy a nő, nem ő... Ez elég gyakori jelenség egy párkapcsolat elején, amikor még tényleg fontos vagy neki és izgul. Esetleg bevetheted az eszköztárad, hogy felállítsd
2020. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak ketten együtt tudjátok megoldani,már ha beszéltek róla az is sokat segíthet.Nem jó megközelítés az,hogy mennyi lehetőséget adj neki,inkább bátorítsd,segíts neki felállítani,egy női kéz csodákra képes.Te érdeked is,hiszen utána jó élményben lesz részed.
2020. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Megértő lennék és próbálnék neki segíteni, de ha ez nem változna pár hónap után akkor szakítanék.
2020. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1-es nem szűz. Nem jutottunk el odáig, hogy fel kellene húzni az óvszert :/ Köszönöm a választ :)

Kedves 2-es. Mint írtam megértő voltam és meg is beszéltük. Nem kell mindenképp szídni engem. Persze, hogy nekem is rosszul esett a dolog, de probalok én is elfogadó lenni. A kérdés az volt, hogy ha ez így marad mit csináljak? Vagy hányszor lehet efelett szemet hunyni.

2020. aug. 6. 09:47
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Süt az önzés a szavaidból, hányszor lehet megbocsátani? Mit is? Hogy túlizgulja a dolgot, annyira szeret?

Én még most mondanám a srácnak, hogy hagyja az egészet, menjen el egy tapasztaltabb idősebb nővel szeretkezni, ő megoldja a komplexusait, aztán mehet fiatal csajokat dugni.

2020. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Irány az orvos. 39 éves szűz impotens férfiként mondom. Bárcsak az én volt nőm is elcibált volna. Mert magamtól a mai napig nem merek elmenni. Lassan 40 éves vagyok. 19 évesen szembesültem a bajommal.
2020. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

1es vagyok.

Szerintem ez nem fog így maradni. Csak ideges picit. Ha mégis így maradna meg kell vele beszélni hogy mással is volt e ilyen vagy csak veled? Ha mással is akkor lehet egészségügyi gond is stb...

2020. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tisztelt 6-os. Belőled is csak úgy sugárzik a jószándék :) Valószínűleg azért tettem fel ezt a kérdést, mert nem voltam még ilyen helyzetben, hogy jobban át láthassam és megérthessem a dolgot. Igen, lehet önző vagyok, igen kicsit belegázolt a dolog az egómba, de mint látod változtatni akarok. Legyszives próbálj meg te is tiszteletteljesen válaszolni.


Többieknek nagyon szépen köszönöm :)

2020. aug. 6. 09:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A legelső csajommal 3-4-szer próbálkoztunk, sosem állt fel, olyan ideges voltam. Vagy ha állt is a nadrágban, rögtön lekonyult, amikor levetkőztem. A másodikkal is ugyanez volt a gond. Aztán a harmadik barátnőmnél már semmi ilyen nem volt, és azóta teljesen rendben működik minden alkalommal.


Tanulság? Magyarázat? Nincs. Nem hiszem, hogy a lányok hibája, valószínűleg nekem ennyi idő kellett, hogy már ismerős legyen a helyzet, ne kelljen izgulni. Meg talán addigra már eljutottam a "minden mindegy" állapotba, nem paráztam rá semmire, mert jó eséllyel úgysem áll fel.


Talán még azt próbáljátok ki, hogy elsőre csak te vetkőzöl, ő maradjon ruhában. Pettingeljetek, hagyd, hogy kielégítsen kézzel/szájjal, aztán utána próbáld őt is kezelésbe venni. Úgy mindjárt kisebb a nyomás.

2020. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!