Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti hanyszor elegititek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti hanyszor elegititek ki a parotokat oralisan? Ugy hogy el is megy, tehat nem a szex elotti par perc cumira gondolok

Figyelt kérdés

Az ex baratnom nem akart leszopni pedig azt mondta mikor osszejottunk (sok egyeb mas mellett:D) pedig teljesen apolt vagyok, nem is kicsi a repa se, igazabol meg mindig nem ertem miert

De sokszor mondogattam neki es vagy elharitotta hogy “majd oke”, vagy volt hogy lecseszett hogy mindig ezzel jovok, pedig volt hogy egy honapig fel se hoztam a temat, es soha nem volt hogy minden nap kerleltem volna vagy hasonlo

Igazabol ez miatt erdekelne ti hanyszor teszitek ezt meg a parotoknak. Soha nem kertem hogy nyelje le, se barmi durva dolgot, meg csak azt sem hogy hadd menjek el tole, megelegedtem volna heti parszor ha csinalja egy kicsit mert szeret es mert tudja hogy jol esik, de nem



2020. ápr. 29. 03:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi, nem a főkérdésedre fogok válaszolni, de szerintem jobb, ha elfogadod, hogy nem mindenki szeret orálozni, és érthető, ha egy ilyen embernek előbb-utóbb elege lesz a noszogatásból. Lehet, hogy te úgy érzed, nem kérsz semmi extrémet, de mások vagyunk, és a szex optimális esetben nem arról szól, hogy neked valami jár, vagy hogy valami másért cserébe jogosan elvárhatod az "ellenszolgáltatásokat". Az érzelmi zsarolást ("ha szeretsz, akkor csinálhatnád") meg végképp hanyagolnod kellene, mert ugyanilyen alapon mondhatná a nő is, hogy "ha szeretsz, nem kéne erőltetned". Ha neked ennyire fontos, hogy ki legyél elégítve szájjal, akkor keress olyat, akinek ez bejön.
2020. ápr. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Ahányszor akarja

18/l

2020. ápr. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Napi szinten.
2020. ápr. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

soha nem kell arra kernie, hogy ugyan szo*pj már le

mindig magamtól kezdem el csinálni, tok spontan jon az egesz

igy eleg sokszor “meglepem”

2020. ápr. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem akar a baratnom.Nem csa sponta szex nekul de meg elojateknal sem..Mondjuk en soha nm is kerrtem,en nm eroltetem.Ha akarja csinalja es ha nem akkor nem.En viszont keres neljul megujjalom(barhol legyunk) es otthon ki is nyalom..

20f

2020. ápr. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
1-es, először is; a csaj volt arcban, hogy szét szopja. Másodszor; a te elved szerint akkor a nő se várja el se a felizgatást, se az orgazmust..... Vagy az azért jár. Mert a női agy, ezt is jól kitekeri és megmagyarázza.
2020. ápr. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
A legizgibb dolog spontán rácuppanni a farokra és élvezésig szopni! A trükk, hogy utána se hagyom abba, igaz hogy az egész hasa és farka spermás, de legalább csúszik! Élvezés után smacizni szoktam vele, az se zavarja ha kap a saját cuccából szájba, utána nyaktól kezdve végig csókolom a testét, mire a farkához érek mindig áll újra! De a második menet már az enyém, lovaglóval kezdek, aztán ami jön. Tegnap este másfél óra volt így indulva! Miután másodszor is elment tréfásan a szemére vetem, hogy ő nem is nyalt engem, úgyhogy essen neki! Ebből lesz a harmadik menet! ;)
2020. ápr. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Sosem szoptam még... bármit engedek de az orált nem csinálom..
2020. ápr. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre valami szám amit tudnék mondani, szoktam néha, de leginkább szexbe fejezzük be a dolgot, persze volt hogy orállal, csak nem olyan sokszor
2020. ápr. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

Ott a pont a 7-esnél! Tökéletes,gratulálok,igazi kis tündérke lehetsz. :) Irigylem a barátod..!

Egyébként a kérdező nagyon normális srác. Az is képben lehet hogy a barinője csalja,és két farkat nem akar kényeztetni. Simán benne van a pakliban. Alapból szinte minden csajszi szereti az orált,szóval lehet otthon nem szereti,de a szeretőjét meg minden nap kummantja. Sajnos ez is elképzelhető. Ha tetszik ha nem..

2020. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!