Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más sem gondolja okénak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más sem gondolja okénak, hogy a tiltásom ellenére megdugott, csak mert megcsaltam?

Figyelt kérdés
Eleve nem terveztem vele sokáig járni, annyira nem jött be, meg éretlen is (eleve 16, én meg 19), ezért néztem más után, csak megtudta.

2020. aug. 6. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Tehát lényegében megerőszakolt? Mert az nagyon nem oké, jelentsd fel.
2020. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál ki már egy kérdést ezzel kapcsolatosan korábban is?
2020. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora kamu kérdés már. Megdugott akaratod ellenére egy 16 éves? Aki gondolom még a szüleivel él és te is, szóval bárkinek lehetett volna szólni ha nagyon erőszakoskodik.
2020. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Ahhoz hogy megdugjon neked is közre kell működni, széttàrni a lábad, valhogy a ruha is le kell kerüljön rólad.


Ha erőszakkal felvitt a lakására, erővel letèpte a ruhàd, szètfeszítette a lábad és belédhatolt, annak ellenére hogy védekeztél .... na ez már büntetőjogi kategória.


De hogy volt gusztusa hozzàd miután más fasza jàrt benned, meg más faszát szoptad? Ehhez gyomor kell.

2020. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A nemi erőszak nem oké, tökmindegy mi az oka. Az sem okés, hogy te félreléptél, de akkor sem mentség az erőszakra (arra sem hogy "csak" megverjen, vagy felpofozzon, nehogy a nemi erőszakra).

Damu Roland hasonlóért majd' 8 évet kapott...

2020. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Milyen kis ribuli vagy, aztán még itt sír a szád
2020. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
#4 Nem feltétlenül kell fizikai erőszak, hogy rávegyél valakit arra amit nem akar, és az ugyanúgy büntetőjogi kategória...
2020. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igen, akaratod ellenér megdugott hétfőn, kedden, szerdán, és ma is meg fog, ugye?
2020. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!