Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fèl ève vagyunk együt,de ugy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèl ève vagyunk együt,de ugy alakult hogy megcsaltam az exemmel,egy buliban,a gàz az hogy 2évig voltam vele,de sosevolt ilyen jo a szex vele,mint most,azota keresett,talàlkozni akar,neki is van párja,mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem véletlen ex már. Gondolkozz el ezen.
2020. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Józan paraszti észre hallgatva, egyikkel sem kellene együtt maradnod. Megcsaltad a jelenlegi barátodat/barátnődet (nem irtad h srác v csaj vagy) és még azon gondolkodsz, hogy visszamenj-e az exhez. Szóval az újat nyilván nem szereted. Az ex pedig nem véletlenül ex.
2020. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
L vagyok,nemkezdenèk ujra semmit az exemmel,de nem èrtem,hogy most mèrt volt enyire jo vele,mostani pàrommal jol megvagyunk,mindenben az ellentetje az exemnek,nyugodt,megfontolt.
2020. júl. 21. 23:13
 4/14 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert megvolt ismét az újdonság varázsa és mindent beleadtatok. Jelenlegi barátod tud róla?
2020. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mèg nemtudja,az exemtől örülök hogy megszabadultam,elèg balhès emberke,az utobbi időbe màr a keze is eljárt,ezért is szakitottam vele.a buliban nemtudom mitörtènt velem,megakartam neki mutatni hogy mit vesztett,azthiszem,ugy tünik bejőtt,mert talizni akar megin.a mostanit viszont nem akarom elvesziteni,mit tegyek?
2020. júl. 21. 23:31
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha olyan hülye vagy, hogy egy ilyen pasihoz visszamész, meg is érdemled.
2020. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Ha ilyen balhés az exed, akkor simán lehet hogy féltékenységből elmondja a jelenlegi barátodnak a dolgot.

Szerintem vallj be neki te mindent őszintén, mert előbb-utóbb úgyis kiderül, mondd el neki ezt amit ide leírtál és hadd döntsön ő.

2020. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Èn is gondoltam rà,hogy csak szemètsègből is elmondja neki,ès igaz,megkell ezt előznöm,inkàbb tőllem tudja meg.
2020. júl. 21. 23:48
 9/14 anonim ***** válasza:
8%
Mielőtt elmondod azért még dugj vele egy utolsót, mert ki tudja mikor tudsz következőre.
2020. júl. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Igaza van a 9esnek, ha már megtörtént élvezd ki mielött kiderül, hidd el, nem az lesz a vízválasztó hogy 1x csaltad meg az exeddel vagy 4-5x. + Az exeddel már voltál korábban is, szóval ha jól belegondolunk, akkor igazából ez nem is megcsalás, szerintem ne stresszelj rajta, nem gáz.
2020. júl. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!