Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak nekem férfiatlan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem férfiatlan?

Figyelt kérdés

Amikor egy pasi igényli, hogy kényeztessék a fenekét, vagy nyalják. Rengeteg kérdést látok itt is ebben a témában, nekem ez annyira férfiatlan, van ezzel más nő is így?

Ezen kívül abszolút nem vagyok prűd, elég sok mindenben benne vagyok és szeretem csinálni, de ez nem fér bele.


2020. aug. 6. 19:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem ettől lesz valaki férfias vagy ferfiatlan. Engem sem izgatna ha a fenekét kéne kényeztetni de néha megtenném ha erre vágyna.
2020. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem pinát nyalni is férfiatlan, mégis csináljuk.
2020. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
#2 akkor szerinted mi lenne férfias? Fa$zt szopni?...
2020. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Hű, de mennyire az!!

Én kerozint iszok,és gázt fingok,annyira férfias vagyok!

Plussz az ágyba se fekszek le,mert túl puha,és az olyan férfiatlan.Hanem szöges deszkákra vetem rá magam.Párnának meg összetekert szögesdrótot használok.Takarónak pedig egy bivaly bőrét,amit én terítettem le puszta kézzel.

2020. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

A legtobb not ez taszitja, szoval a tobbseghez tartozol.


En meleg vagyok, szoval jopar bnom beavat a szexualis eletebe.


Valahogy nekem sem jon ossze, latvanyban sem, hogy pucsit a hetero ffi es a csajnak kell mokulni a hatsojanal.

2020. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Dobok egy kommentet, hogy vissza tudjak majd ide jönni.
2020. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Én szoktam csinálni a páromnak, ha kéri. Nekem nem ettől függ h mennyire férfias valaki.
2020. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire férfiatlan de én nem engedném hogy ezt csinálja nekem egy nő, bármennyire is írják le remek érzésnek. Fordítva nincs ellenemre.
2020. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%

Én nem férfiatlannak gondolom, hanem undorítónak.

De ízlés és gyomor kérdése. Nem vagyok egy maradi alkat, de azért nem véletlen, hogy az evolúció az ízlelő- és szaglószervek számára taszítóvá tette a cégbélnyílást.

2020. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
#9 nyilván nem sz*rás után kell kinyalni :D nincs semmilyen taszító íze vagy szaga, sima “bőr” ízű. Persze én is csak akkor csinálom a barátomnak miután megfürdött, ez alap.
2020. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!