Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fiúk, elkeserítő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alonelyman kérdése:

Lányok, fiúk, elkeserítő a helyzet, mit gondoltok erről? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Naponta olvasom a gyakorit, én 35 vagyok de a mai fiatal lányok 15-25 ig nagyon kifordultal magukból. Nincsenek már a tabuk, mindent szabad semmire sem érzik azt,hogy ez sok vagy gáz, mindent kiélnek bármilyen vágy legyen is az. Még ha a kérdésre válaszolok fele igaz csak akkor is elkeserítő: volt e már fekete férfival kettesben, hármasban? És jönnek válaszok sorba,hogy igen, igen, igen.

Gloryhole ozna e? Válasz sorba: igen, igen, igen... Volt e már hármas , többes? Volt e leszbi élmény? Jön a sok sok válasz csajoktól ,hogy igen volt. Én nem értem,hogy manapság a csajok mindenbe belemennek ,mindent kipróbálnak, mindenre kaphatóak, semmi erkölcs, semmi értékrend semmi érzelem, csak a durva bele a közepébe szex .....én vagyok régimódi ha nekem ez undorító? Ilyen csajokkal szóba sem állnék, aztán lehet mikor valakinek udvarolok meg éppen ilyen ribi csak ugye ő nem annyira "tisztességes" hogy ezt elárulja....summa summarum: elmegy a jó érzésű férfi ember kedve a mai csajoktól ha itt olvasgatja,hogy miket csinálnak.


2020. aug. 6. 20:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sok a kamu. 23F Én is szoktam kamuzni, hogy nő vagyok és ez az amaz.
2020. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen a világ. Ne ítélj, hanem szelektálj, vagy alkalmazkodj.

Az intelligencia egyik nagy ismérve az alkalmazkodó képesség

2020. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Azért egy kis leszbi show-t te is megnéznél valld csak be nyugodtan kérdező.
2020. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ok,hogy sok a kamu de mint írtam ha csak fele válaszadó nem kamu az már botrányos...iletve lassan sajnos ott tartunk,hogy nagyítóval kell majd keresni az értelmes, értékes lányokat
2020. aug. 6. 20:46
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk sok a ribizli ez igaz. Nyilván nem mind kamu.
2020. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Ha 35 vagy miért nem a korosztályodban keresel? Én is 35 vagyok, mi azért még nem így nőttünk fel. Persze az ember kipróbál ezt-azt ahogy érik, de 17 évesen még egy csók is nagy dolog volt anno..
2020. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Sok a kamus ez igaz. S tény, hogy nyitottabb lett a világ, úgymond merészebbek új, nem szokványos dolgokat kipróbálni az emberek (ld. akinek játékszere volt 25 évvel ezelőtt azt mondták perverz, most már sokkal jobban természetesként elfogadják). Ettől még létezik egy olyan dolog, hogy tolerancia... Rengeteg dolgot nem csinálok én sem (meg van amit igen), de elfogadom ha másoknak mások a vágyaik. Egészségükre, ha nekik így jó. Ezt hívják toleranciának.

Ha neked a "hagyományos" dolgok férnek bele semmi gond, de ettől már megbocsáss az erkölcscsőszt sem kell játszani, nem kell megmondani mások helyett mi nekik a jó.

2020. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Ő nem erkölcscsősz. Elmondta, hogy neki mi elkeserítő. Ebben nincs baj.
2020. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Az meg, hogy mit próbálna ki valaki, meg a valóságban mit próbál ki, sokszor két különböző dolog.

Fantáziámban nekem is sok minden van amit szívesen kipróbálnék, pedig én már nagyon más korosztály vagyok. De tudom nem tenném meg még ha lehetőségem is lenne rá.

De itt ha kérdésben van, akkor igennel válaszolok, hisz szívesen kipróbálnám.

2020. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%
Manapság már minden lány ri.banc ha tetszik ha nem ez van. Jöhet a lepontozás de az egész az.
2020. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!