Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon nagyon nem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon nem vagyok magammal elégedett. Kicsinek érzem a mellemet teljesen elkeserítő és reménytelennek érzem a helyzetet. Ti szeretitek a kis melleket?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat. (férfiak kimeljenek!!!)

#cici #leszbi.
2020. jan. 24. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem ez a meghatározó. 21/L
2020. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2020. jan. 24. 23:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem nézem a mell méretet.
2020. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Az összkép számít, nem a méretek. L
2020. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
És nagyon sok pasi visszataszítónak tartja a túl nagy melleket amúgy is :)
2020. jan. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Valamiért sokan a mellük, vagy épp a pocakjuk mérete alapján határozzák meg a saját értŕküket.

Férfiaknál ez a farok és a telefon.

Közben meg egyáltalán nem ezen múlik. A kicsi melleddel lehetsz te egy bunkó is, egy hisztéria is, vagy egy értékes ember.

2020. jan. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Ki beszélt itt férfiakról előttem válaszolók?


Tényleg nem a mell a fontos, hanem az összkép, de én személyszerint szeretem, ha van mit fogni. De amúgy műtesd meg,ha ennyire zavar :) mindenre van megoldás

2020. jan. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Nem ez határoz meg téged hogy ki vagy valójában. Ez egy adottság. De attól még ugyanolyan értékes ember vagy. Ha gondolod írj nyugodtan nekem :) szívesen beszélek veled. :) l/26
2020. jan. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Személy szerint kifejezetten a kis melleket szeretem, minden eddigi lány, aki az életem része volt a lehető legkisebb mellekkel rendelkezik. Ettől még nem a méret a lényeg, nem ez határoz meg akármit is. Ez egy másodlagos tényező.
2020. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mindegy mekkora a melled, hidd el!

Ha megnyerő kisugárzásod van, senkit nem fog érdekelni a melled vagy bármid.


(nekem sincs nagy mellem)

2020. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!