Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb lányok miért szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lányok miért szeretik ennyire, ha szopás közben irányítja őket a srác?

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kor függő. Van, aki sub hajlamú, ők szeretik az ilyesmit, mások nem. De alapvetően a nők többsége szereti, ha egy pasi határozott az ágyban és irányít. Persze ez nem azt jelenti hogy letolja a torkára a farkát izomból. A pici finom mozdulatok mindenkinek bejönnek szerintem

(Én sub vagyok, ezért izgat, de engem az is ha erőteljesebben csinálja, akár letolja a farkát tövig, hátrahúzza a hajam stb de nem vagyunk egyformák)

N

2020. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Szeretem ha aláznak 17/l
2020. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mathiad, tesóm, lenne hozzád egy kérdésem: dobnád azt a nőt, aki nem csinálja neked szájjal (rendszeresen)?
2020. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nem tudják, hogy mi esik nekik (a fiúknak) jól.

Főleg ha nem saját ösztönös indíttatásból teszik, és így még csak a saját vágyuk se irányítja (készteti) őket.

2020. aug. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem szeretem, ha irányít a srác szopás közben. Azt szeretem én irányítani.

20/L

2020. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!