Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért elitélendőbb ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért elitélendőbb ha egy (nagy) korkülönbséges kapcsolatban a fiú a fiatalabb, mint fordítva?

Figyelt kérdés

Mondhattok bármit, de ez tény. A kérdésem nem az, hogy így van e, hanem hogy vajon miért...


Az manapság teljesen normális dolog, ha egy 40es pasi 20as csajjal jár (és amúgy áldásom rájuk, nekem ezzel semmi bajom míg örömet szereznek egymásnak), de én akárhányszor próbálkoztam akár csak 2 évvel idősebb lánynál, szinte mindig ellettem kűldve.


Én 19 éves vagyok és egyszer mégis sikerűlt összejönnöm egy 22 éves (nálam 2 évvél és 9 hónappal idősebb) lánnyal (egyébként totál véletlen, hogy álltalában idősebbek tetszenek meg, valamikor külsőre fiatalabbnak gondolnám magamnál), de mindkettőnk családja és barátai, ismerősei helytelenítették a dolgot, holott elöttem egy 26 éves férfival járt. Aztán teljesen más dolgok miatt néhány hónapig tartott csak, de ez alatt az idő alatt is tapasztaltam, hogy társadalmilag az igenis elitélendő, hogyha egy kapcsolatban a fiú a fiatalabb.


Mégis miért lehet ez, de most komolyan? És ne írjátok, hogy nem kell foglalkozni mások véleményével, mert valamilyen szinten igenis kell, és mindenki foglalkozik vele... Valamint hosszútávon nagyon idegesitő tud lenni.



2016. aug. 6. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én sem ítélek el senkit, mindenkinek a saját dolga, de nekem sem kellene fiatalabb férfi. 23 vagyok, nekem fontos a tapasztalat. Egyszerűen vonzóbbnak találom az idősebb férfiakat.
2016. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Azért, mert közhely, de a lányok korábban érnek, teljesen más a ritmusuk, mint a férfiaknak. Egy 22-25 éves lány/nő - igény szerint -, gyakrabban lesz ott agyilag, hogy megfelelő lehetőségek mellett 1-2 éven belül család stb. mint egy 22 éves srác. Így tehát, ha összejön mondjuk egy 19 éves srác egy 25 éves nővel, akkor elég meddő lesz a kapcsolat mert totál máshol tartanak ritmusban (nem tudok rá más szót mondani), míg fordítva, megfelelő feltételek mellett (az értelmesebbike persze) egy pár éve múlva egy 22 éves lány már simán elkezdheti tervezni a családot egy 26-27-28 éves pasival. Míg fordítva erre elég kicsi az esély az eltérő érési ritmus miatt.
2016. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Pl. ezért nem értem, hogy egy 27-28 éves felnőtt nő mit akar egy 18-20 éves fiú korosztálytól... mármint oké, persze még szinte gyerekes csodálják benne A Nőt, és talán aktívabbak az ágyban, de hosszútávon, mit szeretne? Hosszútávon egy felnőtt nőnek már nagyon ott kéne tartania, ahol egy 20 éves fiú tart, mert ha ott tart akkor ott agyban, érésben, felnövésben bajok vannak.
2016. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nagyon nem ott*
2016. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ahogyan én jártam az meg az, hogy a fiatalabb lány inkább kislány mint nő kategória, de megfogadtam, hogy fiatalabbal többet soha semmit komolyba. Nem kell még egyszer egy "gyerek"... pláne két évre...

Én 26f, ő 21l.

2016. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szerintem ez egyén függő, hogy a férfiak vagy a nők érnek hamarabb... Ráadásúl többféle érettség van. Láttam már olyan felnőttet (férfit és nőt is) aki gyerekes volt és közben ideális szülő (pl.).



Amúgy köszi a válaszokat!

2016. aug. 6. 21:38
 7/14 anonim ***** válasza:

"Azért, mert közhely, de a lányok korábban érnek"


Tényleg az, ráadásul egy hatalmas baromság.


Amúgy ilyen gyökér társadalomban élünk. Ha egy nappal is fiatalabb vagy a csajtól, akkor mindenki kiakad.

Amúgy kérdező nem lehet, hogy azért helytelenítették a dolgot mert nem vagy elég pénzes?

2016. aug. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

75%

Ennyi baromságot összehordani. Te mit szívsz?

2016. aug. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

mert amibe belelehet kötni abba bele is fognak, ennyire egyszerű.

sok 30-40+ nővel voltam, nekik nem az számitott h hány éves vagyok, az csak egy szám..a hozzáállásom, a férfiasságom, h nőként bántam velük, önmaguk lehettek, nem itélkeztem felettük stb, majd rájöttök.

a fiatal pic.sáknak csak az anyagiak számitanak, egyik se magáért a pasiért van a kapcsolatban, ezzel elis mondtam mident, nyugodtan kössetek bele, vitatkozzatok, addig boldoggá teszek egy Nőt :)

2016. aug. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Itt szerintem mindenki a sajat velemenyet irja le, en ezt tapasztaltam, ezt latom a korulottem levok alapjan. Ha te nem, akkor azt ird le, ne a masikba koss bele.
2016. aug. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!