Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez komoly? Tinderen azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly? Tinderen azzal szórakoztam, hogy kiírtam bioba, hogy 18+ kupak...

Figyelt kérdés
...majd egy normálisabb bemutatkozás után csillaggal jelölve, hogy a fél literes coca colás üvegem. Erre megtöbbszöröződött a párjaim száma, sőt szuperlájkot is kaptam(egyébként heti 2-3 sima lájkotam kaptam addig), majd amikor rájöttek a beszélgetés során, hogy csak 15, akkor töröltek. Tényleg erre mehet ennyi nő? Jó mondjuk én is szeretném ha szűk, popóba is szerető, mélytorok kedvelő lány lenne a másik, de ha ki is derülne az ellenkezője, legalább megbsznám egyszer, nem szó nélkül törölném. :(

2020. aug. 7. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha hazudtál, becsaptad őket akkor ne csodálkozz hogy törölnek. Amúgy a kapott matchek számát oszd el úgy kb. 10-20-al akkor kapod meg max. a valós nők számát, a többi magát nőnek kiadó meleg. Aki kirak valami képet, találkozni úgysem fogsz vele, de kérni fog tőled egy csomó farokképet ("nem hiszem el ha nem küldesz róla képet" típusú szöveggel) az esti recskázásodhoz.
2020. aug. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szám a lényeg, hanem hogy hazudozol. Innentől nem vesznek komolyan
2020. aug. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem azért elgondolkodtató az a jelenség is, amire a kérdező rámutat. Még akkor is, ha az emberek fele meleg volt.
2020. aug. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ebben semmi meglepő nincs. A lányok többsége a nagyot szereti. Ez van.
2020. aug. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

– írta egy önelégült nagyfqszú gyikes.


A lányok többsége amúgy a bármilyen méretű farokkal rendelkező ép elméjű és pszichéjű pasikat szeretik.

2020. aug. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy akkora baromság amit állítasz kérdező mint a faxom. hosszra talán létezik olyan ember, de hogy vastagságra is, az mese, olyan vastag kb a lónak van...
2020. aug. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Juj basszus. Tényleg nem tudtok ennyi szöveget sem értelmezni? Poénból, kiírtam, hogy 18+kupak. Majd alább, hogy a fél literes coca colás flakonomról beszélek, az akkora és nem a farkam.
2020. aug. 7. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!