Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit tegyek ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Tartottunk egy bulit a barátommalÉs a barátom haverjait hívtuk el. Buli közbe az egyik haverjával összekeveredtem ,de amúgy nekem bulin kívül semmi olyan gondolatom nem volt vele, de valahogy összekeveredtünk eléggé ittas állapotban voltam én is és ö is( tudom nem mentség) csak az ember olyankor jobban feloldódik.. A buli a házba volt tartva mi meg kimentünk beszélgettünk aztán megcsókolt és elkezdett nyúlkálni majd addig fajult ez az egész ,hogy kint az ilyen kerti fészerbe bementünk és ott felrakott egy asztalra és egymásnak estünk és sajnos az lett a vége jól éreztem magam jó volt vele meg a helyzet is izgató volt , de valamilyen szinten nagyon megbántam nem szeretnék a barátommal szakítani es mem is szeretném hogy megtudja De félek ha még egyszer egy ilyen buli lesz nehogy megtörténjen. Tudom most mindenki elfog itélni Meg ilyen… Vagyok meg olyan… Vagyok de úgy gondolom ez az oldal azért jött létre hogy kérdéseket tegyünk fel és nem kell egyből lepontozni meg leszolni... szerintetek mit tegyek ne menjek a következő buliba ahol ott lesz vagy menjek és lesz ami lesz ?

#szex #Baràtom barátjával
2020. aug. 8. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát mivel azt írtad, félsz, hogy megint megtörténne, ha úgy alakul, szerintem ne menj. Ha egyszer megtörtént, valószínű többször is fog. Amúgy nem biztos, hogy nem fogsz lebukni a barátod előtt, ha a haverjával feküdtél le.
2020. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

“Valamilyen szinten nagyon megbántam”

Csak nekem hallatszik furcsán ez a mondat? Inkább mondd azt, hogy nem bántad meg. Ellenkező esetben eszedbe sem jutna még egyszer megtenni ugyanezt. Ja, és akkor sem, ha annyira szeretnéd a barátodat, mint amennyire mondod.

Először tisztázd magadban az érzéseidet.

2020. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz. Az ilyen dolgok előbb vagy utóbb mindig kiderülnek, én a helyedben lesz ami lesz elmondanám a pasinak, az a legtisztább. Ha ezt nem akarod, akkor szakíts meg a "haverral" minden kapcsolatot és ne találkozz vele soha többet. Vagy hogy gondolod, kövi bulin ott fogtok mosolyogni egymásra meg nevetgélni, miközben a pasid kezét fogod?
2020. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

7 Nem vagyok ballib. Pont ugyan olyan messze állok tőlük mint a kormánypárttól.

És igen tök mindegy egy anonim oldalon, hogy az eset valóban megtörtént-e, mert nem dolgunk vizsgálni az igazságtartalmát a kérdéseknek és ha dolgunk lenne sem tudnánk megtenni hiszen éppen ezért anonim az oldal.

Illetve hipotetikus jellegű kérdéseket is fel lehet tenni és el lehet felletük filozofálni.

Volt már hasonló a történelemben amilyet a kérdező leír. Létező jelenség, akkor tessék így is kezelni.

2020. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu

Szerintem nem tortent meg, de a csajszika azt akarja,hogy megtortenjen, es elore kiaakrja tervelni, utana akar jarni hogy lehetne egt titokban elintezni.

2020. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek neked párkapcsolat? 🤔

Ha nem bírsz a pi.náddal, akkor ba.sszál mindenkivel, de ne akarj kapcsolatban élni.

Én ezt javaslom.

F

2020. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7 Ez egyértelmű, a Gyakorikérdések 3/4-e kamu kérdés. Fikció.
2020. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem volt szép tőled, egy ember ne tudja magát kontrollálni....Bocsi.

Ha ezt meg tetted a kapcsolatoddal v mi baj van, ez előbb utobb kiderül.

2020. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, kérdező. Azt jelzi, hogy nem a megfelelő férfi mellett tengeted az életedet.
2020. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!