Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Molett, kövér nőket kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett, kövér nőket kedvelő férfiak, hol vagytok? 22n

Figyelt kérdés

Itt a gyk n az emberek 90%a a 70 kg alatti nőket preferálja, mert afelett már 'vészesen ' túlsúlyos egy nő és undorító.

Kíváncsiságból letöltöttem egy társkereső appot, felrakva egy képet ahol jól látszik hogy a nő 80 kg on felül is van, és a pasik így is írtak folyamatosan, és nem kövér pasik, hanem átlag testalkatúak akik kifejezetten ezt a női alkatot kedvelik.

Csak itt a gykn megy ez a nagy kamuzás?

Meglepő volt ezaz eredmény nekem. (Kb 1 óra fent lét után töröltem a profilt amit készítettem a társkereső appra)


2020. aug. 8. 22:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%

Nem a kg a lényeg, hanem, hogy miként oszlik el a súly, illetve összhatásban, hogy mutat a nő.

F

2020. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
68%
Itt vagyok :) én szeretem és izgatnak a duci lányok
2020. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
44%

Pecsenyesütödében.


(sarcasm, én normál alkatú férfi vagyok.)

2020. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Most kifejezetten őszinte leszek, még ha egyeseknek ez nem is fog tetszeni.

Én szeretem, ha egy nő nem csont és bőr. Szeretem, ha nagy a feneke, széles a combja, és van egy kis pocakja.

Az egyik probléma az, hogy a "telt", "molett", "kövér" kifejezéseket a legtöbben rémesen rosszul használják. Aki ezeket a szavakat használja magára, az általában vagy durván elhízott, vagy valami testképzavaros 45 kilós csontkollekció. Egyik sem tetszik. Sem a 45, sem a 150. A kedvencem, amikor a 130 kilós hölgy, miután megtudta, hogy nekem bejönnek a teltebb alakok, közli, hogy ő ám lesz még 140 kiló is. Pfhújaj....

A másik probléma, hogy az alkat nem minden. A testtömeg meg pláne nem. Nem mindegy, hogy ahhoz a kilóhoz milyen alak, milyen arc, milyen összhatás, és milyen személyiség társul. Ugyanis attól, hogy mondjuk 80 kiló, még lehet egy igénytelen, arrogáns, zsíroshajú mókusképű gólem. És akkor jön a sértődés, hogy mert a súlya miatt. Nem. Dehogy. Hanem mert arcra nem jön be, taszít a személyisége, vagy épp az igénytelensége... Egyébként sem fog mindenki tetszeni attól, hogy a preferált súlyintervallumban van. A külső meg igen is számít. Nyilván nem az a legfontosabb, sőt, szerintem kevésbé fontos, de valamilyen szinten bizony számít.

A harmadik probléma a beteges önbizalomhiány. Nem mondom, hogy el kéne szállnia magától, de azért az, amikor két jó szót nem lehet rá mondani, mert utána jön a hiszti, meg a veszekedés, abból köszönöm, nem kérek. És sajnos a teltebb nők 80 %-ára ez a jellemző. Akkor már inkább együtt leszek egy olyannal, aki lehet, hogy külsőre nem az ideálom, de lehet vele normálisan társalogni, megdicsérni, és nem dobja le az agya a láncot, ha azt merem mondani, hogy jó az alakja. Sokkal jobb érzés egy ilyen nő mellett lenni, mint egy olyan mellett, aki folyton a frusztrációival, meg a beteges képzelgéseivel traktál.

2020. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem ezt a kérdést. Rendszeresen jönnek olyan kérdések férfiaktól, hogy hol találnak telt nőt. Amikor egy telt nő ír ki kérdést, jön egy csomó válaszoló, akik megpróbálnák befűzni vagy képet kérni.

Nekem is bejönnek a teltebb csajok. Szimplán csak nem írom oda minden kérdéshez.

2020. aug. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

én a molettebb alkatot preferálom, volt komoly és más jellegű kapcsolatom is ilyen nővel, mondjuk volt aki jóval 70 fölött volt :D


kinek mi jön be, nekem meg a nagyon vékony csajok nem jönnek be, max az átlagos még belefér


F

2020. aug. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha egy nőn van mit fogni
2020. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
8%

Már megint ez a hülye kiló mizéria....


70 kiló egy 160 centis csajon nem igazán tud jól eloszlani tisztelet a kivételnek, de egy 180 magas csaj akár még sportosan vékony is lehet ilyen adatokkal.


A társkeresőkön a pasik java amúgyis dugni akar. Arra pedig a duci csajok is nagyon jók mert nőiesek és izgatóak.


A gyk-n pedig a válaszolók java 20 körüli akiknek természetesen sokkal idealizáltabb vágyaik vannak.... A társkeresők felhasználói pedig tippre 30-60 közé esnek...

2020. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Molett, kövér nőket kedvelő férfiak, hol vagytok?"

Most erre GPS koordinátát vársz, vagy hosszúsági-szélességi fokot, vagy várost, megyét, országot, bolygót, mit?


Igen, csak gyk-n megy ez a kamuzás.


Most minden kérdésre válaszoltam, nem tudom, ez volt-e a cél. Mi volt a cél? Rejtély, de ez a kérdés is kipipálva, olvasom a következőt.

2020. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Itt
2020. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!