Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan oldal, ahol névtelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal, ahol névtelenül lehet szexchatelni férfiakkal? N

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 23:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ez csak is úgy élvezetes, ha tisztában vagyunk a másik ember személyével és valós időben írogatunk.

Szerintem nincs semmi élvezetes abban, amikor egy felhasználónévtől érkezik üzeneted, mert ez bárki lehet...

2020. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
#11 Képzeld, ilyen oldalról nem tudok, ezért tettem fel a kérdést🙂
2020. aug. 9. 00:22
 13/26 anonim ***** válasza:
20%
Kitalálom. Van férjed, extra izgalmakra vágysz, de megcsalni nem szeretnéd, ezért teljes anonimitásban akarsz élvezkedni.
2020. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
Vagy a másik tippem: Meleg férfi vagy, és ezért kell anonimitásban maradni, nehogy kiderüljön...
2020. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%
11-esnek igaza van. Egyértelműen új regisztráció a kérdező és csak 15 percenként tud privátozni. Valószínűleg nem nő, hanem egy meleg pasi, vagy egy troll, aki nőnek adja itt ki magát. A nők nem akarnak itt szex chatelni, ráadásul nem ilyen direkt módon. Rengeteg nővel beszélgettem már itt különböző témákról és csak úgy spontán lehet velük szex chatelni, ha már több témát átbeszéltünk. Aki egyből így kezdi, az fixen nem nő. Szóval gyenge próbálkozás ez fiam.
2020. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Jót nevetek rajtatok, ahogy azt hiszitek okosak vagytok😄

Így van, nem akarok ITT chatelni, ezért kérdeztem hogy van e olyan oldal.. és csak egy egyszeri alkalom, ezért nem akarom névvel.. okoskák😂

2020. aug. 9. 01:10
 17/26 anonim ***** válasza:
61%

Mi olyan sürgős benne, hogy mindenképp akarod, de csak egyszer? :D

Ezen már végképp nem tudok eligazodni.

2020. aug. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
70%

A férfi partnerednek sincs általa semmilyen motivációja, hogy mégis miért akarjon téged boldoggá tenni, ha soha többé nem találkoztok.

Ez olyan, mint egy egyéjszakás kaland süketen, vakon, érzéketlenül, amnéziásan. Nem értem, hogy ez miért éri meg annak, aki elpazarolja vele az idejét. Már eleve úgy kezdtek neki, hogy ebből nem lesz semmi, azaz elvesztegetett idő és energia.

2020. aug. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Legalább egy tippet kaptam, ami jó lehet.
2020. aug. 9. 01:41
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem adunk tippet, mert eb.szod.
2020. aug. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!